اظهارات شهردار کردکوی در خصوص سفر شهرداران به کیش
تعداد بازدید تعداد بازدید: 867 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:50 ق.ظ، شنبه، 10 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

مصطفی بالو گفت: این نمایشگاه ضعیف و در حد مبتدی برگزار شد و با توجه به اینکه در جزیره کیش برگزار شده بود نیازمند این بود که در سطح خیلی کلان تر و حرفه ای تری برگزار شود.

IMG_0008به گزارش رادکانا، مصطفی بالو شهردار کردکوی در خصوص سفر شهرداران به چهارمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل در جزیره کیش در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جهت بازدید از چهارمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل جزیره کیش روابط خوب و سازنده ای بین شهرداران ایجاد شد.

وی افزود: بازدید از خود جزیره زیبای کیش بسیار زیبا و دلنشین بود و در این مدتی که در جزیره کیش بودیم بسیار خوش گذشت و استفاده کردیم.

چهارمین نمایشگاه و همایش شهر ایده آل بسیار ضعیف و در حد مبتدی برگزار شد

شهردار کردکوی از نحوه برگزاری چهارمین نمایشگاه شهر ایده آل جزیره کیش ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت: این نمایشگاه ضعیف و در حد مبتدی برگزار شد و با توجه به اینکه در جزیره کیش برگزار شده بود نیازمند این بود که در سطح خیلی کلان تر و حرفه ای تری برگزار شود.

بالو ادامه داد: غرفه های موجود در این نمایشگاه از نظر کمی و کیفی مناسب نبودند و همچنین وسایل و تجهیزات ارائه شده در این نمایشگاه در خور شأن و منزلت بازدیدکنندگان نبوده است.

وی قیمت تولیدات ارائه شده شرکت ها را در این نمایشگاه را بسیار بالا دانست و گفت: با توجه به وضعیت مالی شهرداری های استان بنظر می رسد جهت خرید اقلام مذکور به مشکل بر خواهیم خورد.

IMG_0008

مصطفی بالو در ادامه خاطرنشان کرد: بنده شخصا بیشتر از ساخت و سازها، طرح های عمرانی، پروژه های در دست ساخت بازدید بعمل آوردم و سعی کردم از این قسمت از نمایشگاه استفاده خوب و مطلوب ببرم تا ان شاالله بتوانیم این ایده ها و خلاقیت ها را در شهر خودمان پیاده کنیم.

عدم وجود حداقل یک غرفه ای شهرداری های استان گلستان 

شهردار کردکوی با اشاره به این مطلب که حدود 95 درصد از غرفه متعلق به منطقه جنوب کشور بود اظهار داشت: با توجه به حضور شهرداران گلستان در این نمایشگاه حداقل می توانستند یک غرفه ای استان گلستان در این نمایشگاه دایر کنند تا تولیدات استان ما هم در این نمایشگاه به نمایش گذاشته 

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که آیا برگزاری نمایشگاه این چنینی و پرهزینه آن هم در جزیره کیش لازم و ضروری بود، گفت: به این دلیل این نمایشگاه در جزیره کیش برگزار شد که چون جزیره کیش از لحاظ حوزه شهرسازی در سطح زیبایی قرار دارد لذا بازدید از این جزیره در تمامی ابعاد عمرانی، خدمات شهری، ساخت و سازها و پروژه های ملی به خودی خود می تواند برای شهرداران بسیار تأثیرگذار بوده و با شیوه های معماری کیش آشنا شویم.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما که شنیده هایی مبنی بر رانت بودن سفر شهرداران به کیش از سوی سازمان مدیریت پسماند و سازمان همیاری شهرداری ها در خصوص تصویب بودجه سالانه و انتخاب مدیرعامل این دو سازمان در رسانه ها مطرح شده است، اظهار داشت: بنده این موضوع را رد می کنم بلکه این سفر یک سفر کاملا تخصصی در حوزه شهرداری ها بوده است و با توجه به اینکه شهرداری ها سهامدار سازمان همیاری و پسماند هستند مبلغی از هزینه سفر را این دو سازمان متقبل شدند و از این دو سازمان تشکر می کنم.

همشهری می گوید:

این نقد خوبی بود به اداره ارشاد که بارها از طرف سازمان ما هم گوشزد شده بود. که تلاقی اوقات شرعی وکشوندن مردم به تماشای فیلم درست نیست
http://kordkuynews.ir/%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%88%D8%A7%D8%AC%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%88%D9%82%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84/

منعکس کردن ودوری از آشنابازی و تعارف کمک شایانی به برطرف کردن مشکلات میکنه.. از این رو از سایت شما هم به مانند کردکوی نیوز انتظار انتشار مطلب میره. با تشکر از نویسنده نقد سایت کردکوی نیوز که الحق حرف دل نوشتن.
دفتر فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی

بی سواد قرن می گوید:

جناب بالو خوب گفتی چیزی رو که بهت د.یکته کردن انشااله این جوری که بهت گفتن باشه.

ارسال نظر