اعتماد نابجا سبب برداشت غیرمجاز ۱۰ میلیونی از حساب شهروند گرگانی شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 91 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:46 ق.ظ، سه شنبه، 19 بهمن، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول پلیس فتا استان از شناسایی فردی که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب شهروند گرگانی کرده بود، خبر داد.

به گزارش رادکانا،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سروان صاحبکاران در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت یک فقره پرونده قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گرگان مبنی بر شکایت فردی گواه بر انجام برداشت غیرمجاز به مبلغ ده میلیون ریال از حساب بانکی وی، مراتب طی تشکیل پرونده ای در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پس از انجام تحقیقات پلیسی و تخصصی مشخص گردید برداشت ها از طریق دستگاه خودپرداز و بصورت خرید شار‍ژ و پرداخت قبض بوده که در ادامه متهمه شناسایی و برای انجام تحقیقات تکمیلی به این پلیس فرا خوانده شد.

سروان صاحبکاران بیان کرد: متهمه پس از مواجه شدن با مستندات و ادله غیرقابل انکار، به جرم انتسابی خود اعتراف و در خصوص نحوه دستیابی به اطلاعات حساب بانکی شاکی اذعان کرد: “شوهرم کارگر شاکی بوده و خود شاکی کارت و رمز را دراختیار او قرار داده و بنده با اجازه شاکی اقدام به برداشت از حساب وی نمودم ” که شاکی پرونده این موضوع را رد نموده و اظهار داشت برداشت ها بدون هماهنگی وی بوده است.

مسئول پلیس فتا استان خاطرنشان کرد: عمده سرقت‌های اینترنتی به علت اعتماد نابجا به دیگران است بطوریکه افراد کارت و یا اطلاعات بانکی خود را در اختیار دیگران قرار می دهند. وی به شهروندان توصیه نمود در حفظ و نگهداری اطلاعات بانکی خود کوشا باشید و در این خصوص به هیچ وجه حتی به اقوام و دوستان خود نیز اعتماد نکنید.

مسئول پلیس فتا گلستان در پایان از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی در فضای مجازی جهت دریافت مشاوره با شماره تماس‌های 21822967 و 21822943 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر