اعتکاف بستری مناسب برای تفکر است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 374 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:52 ب.ظ، پنج شنبه، 25 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی: اعتکاف بستر مناسب اندیشه و تفکر و خردورزی است، اعتکاف تلاشی است برای اینکه انسانهای فرورفته درغفلت ها از فضای پرالتهاب روزانه به سوی خویش وخدای خویش بازگردند.

309596به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی با حضور در جمع معتکفین برادر مسجد جامع شهرستان کردکوی به فضیلت ماه رجب و جایگاه آن در نزد پرودگار اشاره کرده و افزود: از حضرت رسول اکرم (ص) روایت شده است که ماه رجب از باب فضیلت و رحمت از همه ماه‌های دیگر افضل است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با توصیه به مومنین به سبقت گرفتن در اعمال نیک، گفت: در اعمالی که موجب مغفرت می‌شود از همدیگر پیشی بگیرید و این ماه فرصت مناسبی برای استغفار است، باید کاری کنیم که عطر خاص استغفار بوی گناهان را از بین ببرد.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اعتکاف بستر مناسب اندیشه و تفکر و خردورزی است، اعتکاف تلاشی است برای اینکه انسانهای فرورفته درغفلت ها از فضای پرالتهاب روزانه به سوی خویش وخدای خویش بازگردند.

 

محمودی همچنین با بیان اینکه وجود نازنین اهل بیت(ع) همه ما را تنها به سوی تقرب الهی دعوت می‌کنند، اظهار داشت: کسانی که خود را از آلودگی ها تطهیر می‌کنند، سبکبال به حق نزدیک می شوند.

ارسال نظر