اعتکاف بهترین فرصت جهت نشر معارف اسلامی ودفع شبهات فکری جوانان است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 474 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:05 ق.ظ، پنج شنبه، 11 اردیبهشت، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام محمودی در جمع روحانیون کردکوی گفت: اعتکاف بهترین فرصت جهت نشر معارف اسلامی ودفع شبهات فکری و مذهبی و تقویت روحی ومعنوی جوانان است.

279847به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم معنوی اعتکاف که با حضورروحانیون کردکوی برگزار شد،گفت:ایام اعتکاف بهترین و مناسب ترین زمان برای تبلیغ معارف اسلامی و بهره مندی از آن است و بهترین ومناسبترین مکان برای خود سازی می باشد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با تشریح اهداف و برنامه های اعتکاف امسال و با اشاره به نقاط ضعف و قوت اعتکاف های گذشته، تقویت نقاط قوت و زدودن موارد ضعف را در مساجد مجری اعتکاف خواستار شد وخاطرنشان کرد:اعتکاف بهترین فرصت جهت نشر معارف اسلامی ودفع شبهات فکری و مذهبی و تقویت روحی ومعنوی جوانان است.
محمودی همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامیده اند،اظهار امیدواری کرد با پیروی از سخنان مقام عظمای ولایت بتوانیم معقوله فرهنگ را در مراسم معنوی اعتکاف گسترش دهیم.
وی در ادامه به نقش مهم و تاثیر گذار روحانیت در برگزاری مراسم اعتکاف اشاره نمود و افزود: روحانیت در بحث برگزاری مراسم اعتکاف و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی می تواند نقش ویژه و برجسته ای داشته باشد.
در ادامه جلسه هر کدام ازروحانیون به بیان دیدگاه های خود در مورد اجرای هرچه بهتر این مراسم معنوی پرداختندوتصمیماتی نیز در این خصوص اتخاذ شد.

ارسال نظر