اعزام بیش از ۱۳۰۰ زائر اولی به مشهدمقدس / افراد محروم بالای ۴۰ سال به زیارت امام رضا(ع) اعزام می شوند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 90 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:54 ق.ظ، چهارشنبه، 5 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از یک‌هزار و ۳۰۰ نفر از گلستان در قالب زائر اولی کاروان خانواده جان‎باختگان معدن‎چیان یورت و دانش‌آموزان نخبه به حرم امام رضا(ع) مشرف شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز در حاشیه اعزام کاروان‌های زائر اولی دفتر آستان قدس رضوی استان گلستان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: امشب بیش از 90 گلستانی که به علت مشکلات مالی و یا محرومیت و کهولت سن نتوانستند به زیارت امام رضا(ع) مشرف شوند از سوی آستان قدس رضوی به مشهد مقدس می‌روند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از یک‌هزار و 300 نفر از استان گلستان در قالب زائر اولی، کاروان خانواده جان‎باختگان معدن‎چیان یورت آزادشهر و دانش‌آموزان نخبه به حرم مطهرامام رضا(ع) از سوی دفتر آستان قدس رضوی گلستان مشرف شدند.

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان تاکیدکرد: افرادی که بالای 40 سال سن داشته و به علت محرومیت نتوانسته باشند به زیارت امام رضا(ع) مشرف شوند و یا در طی 10 سال اخیر به مشهد مقدس نرفتند به عنوان زائر اولی اعزام می‌شود.

طاهری تاکید کرد: دیشب 2 کاروان از شهرستان‌های گالیکش و کردکوی در قالب زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند. افزایش مشارکت مردمی، شناسایی محرومان و اعزام به مشهد مقدس از جمله اهداف شکل گیری دفتر آستان قدس رضوی در استان‎ها به شمار می‌رود.

سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان گلستان افزود: دفتر آستان قدس رضوی از بهمن ماه سال گذشته در استان گلستان افتتاح شده و تاکنون فعالیت‌های خوبی در راستای ترویج فرهنگ رضوی و اهداف تولیت آستان قدس در استان گلستان داشته است./تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر