اعزام بیش از ۲۶۶ دانش آموز بسیجی به مناطق جنگی غرب
تعداد بازدید تعداد بازدید: 823 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:04 ب.ظ، پنج شنبه، 18 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

بیش از ۲۶۶ دانش آموز بسیجی پسر در قالب کاروان راهیان نور به مناطق غرب کشور اعزام می شوند.

2223124به گزار خبرنگار رادکانا، بیش از 266 دانش آموز بسیجی پسر در غالب کاروان راهیان نور شهرستان کردکوی به مناطق غرب کشور اعزام می شوند.

سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با اعلام این خبر افزود: بیش از  266 دانش آموزان در غالب 6 اتوبوس بهمراه راویان فتح، روحانیون و سرپرستان اتوبوس طی یک سفر 4 روزه با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و ناحیه مقاومت بسیج کردکوی در دهه آخر مهر ماه به مناطق جنگی غرب کشور اعزام می گردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی ضمن یاد از هشت سال دفاع مقدس و روایت از شهادت طلبی و ایثار و ازخودگذشتگی بسیجیان در زمان حساس سال های دفاع مقدس ایثارگران و شهدا را استوره های مقاومت درجهت تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.

وی افزود: اعتقاد ما بر این است که راهیان نور، جبهه های جنگ ما دانشگاست و شهدا اساتید این دانشگاه هستند لذا زائرینی که به مناطق جنگی سفر می کنند دانشجوهای این دانشگاه هستند.

سرهنگ سمیعی در خصوص صبر و استقامت شهدا گفت: اگر می خواهید صبر را معنا کنید با در شهدا معنا کنید اگر می خواهید استقامت را معنا کنید باید در شهدا معنا کنید در کنار آن تقوا و ولایتمداری را در جبهه های جنگ باید معنا کنید.

وی ادامه داد: شهدا خدامحوری داشتند و اسوه و الگوی برای ما می باشند. لذا دشمنانمان می خواهند گسستی بین نسل جوانمان و شهدا ایجاد کنند که به فضل الهی راهیان نور پیوند محکمی بین نسل جوانمان و شهدا اینجاد می کند.

پس از گفتگو پیرامون این موضوع: ارتباط و برخورد مناسب به همراه توجه به شرایط سفر راهیان نور، استفاده از فضاهای بین راهی، انجام فرایض بموقع در سفر، هماهنگی با روحانیون و طلاب بسیجی توسط عقیدتی ناحیه مقاومت، انجام جلسات توجیهی با مربیان، مدیران مدارس رانندگان و عوامل آن و دانش آموزان بسیجی اعزامی، مکان نمایی محل حرکت، مشخص شدن سرپرست کاروان، با توجه به عید قربان و بجا آوردن قربانی تهیه ملزومات، استفاده از نماهنگ های مناسب، تهیه و توزیع بسته های فرهنگی و تمهید مقدمات رسانه ای از دیگر مصوبات جلسه اعزام راهیان نور غرب می باشد.

در این جلسه سرهنگ سمیعی فرماندهی ناحیه مقاومت کردکوی، بهروز مازندرانی رئیس آموزش و پرورش، حجت الاسلام یوسف نژاد نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، سرکار خانم گلفیروزی، محمد حسین شاعری معاون پرورشی آموزش و پرورش کردکوی و پاوندی فرمانده بسیج فرهنگیان و دیگر اعضاء حضور داشتند.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=9343

ارسال نظر