اعزام بیش از ۷۰۰۰ گلستانی به کربلای ایران تا امروز / ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، هدف اصلی راهیان نور است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 447 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:14 ب.ظ، سه شنبه، 5 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان گفت : اصلی ترین هدف اردوهای راهیان نور “ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” است.

thumb271-1ea36e107f24b1be4a9a6f620b66799dبه گزارش رادکانا، حسین کریمی اول مسئول ستاد راهیان نور استان گلستان ، اظهار داشت : همه کسانی که در مسیر انقلاب هستند باید بدانند که در دفاع مقدس و تاریخ انقلاب اسلامی چه ایثارگری ها و از خودگذشتگی هایی انجام شده و موجب عزت و افتخار ملت گردیده است .

وی در ادامه به اصلی ترین هدف اردوهای راهیان نور ” ترویج فرهنگ ایثار و شهادت” اشاره کرد و گفت : دشمن تلاش می کند که این اقدام بزرگ فرهنگی را تضعیف کند و ما نباید فراموش کنیم چیزی که انقلاب را بیمه کرده، فرهنگ ایثارگری است و از این رو سعی داریم با برپایی اردوهای راهیان نور این فرهنگ را در بین جوانان ترویج دهیم.

تنها راه حفظ انقلاب زنده نگاه داشتن یاد شهدا است

کریمی اول  با تاکید بر اینکه آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت روحیه خودباوری را در بین آنها تقویت می کند ، افزود : تنها راه حفظ انقلاب اسلامی در شرایط کنونی زنده نگاه داشتن یاد شهدا و پیروی از راه آنها است.

وی با اشاره به استقبال فراوان خانواده های گلستانی از اردوهای راهیان  نور خاطر نشان کرد : بحمدالله شاهد آن هستیم که با گذشت 20 روز از آغاز اعزام کاروان های راهیان نور تاکنون بیش از 7 هزار زائر گلستانی به اردوهای راهیان نور اعزام شده اند.

جانشین فرماندهی سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه زائران اعزامی به مناطق عملیاتی در اردوگاه استان گلستان استقرار می‎یابند، تصریح کرد : برنامه‎های متنوعی در اردوهای راهیان نور برای زائران تدارک دیده شده است.

ارسال نظر