اعزام تیم ووشو بانوان گلستان به مسابقات کشوری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,126 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:33 ب.ظ، سه شنبه، 22 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس هیئت ووشو گلستان از اعزام تیم منتخب ووشو بانوان استان به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

IMG11114117به گزارش رادکانا، سیدرضا سیدرضایی ظهر سه شنبه در حاشیه استقبال از ووشوکاران گلستانی عضو تیم ملی شرکت کننده در مسابقات فیلیپین اظهار داشت: تیم منتخب ووشو بانوان استان با پنج ورزشکار به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی استان البرز اعزام شد.
وی افزود: این رقابتها از روز چهارشنبه به مدت دو روز در استان البرز برگزار می شود.
رضایی ادامه داد: تیم منتخب ووشو بانوان به سرپرستی و مربیگری زینب ممشلی و بازیکنان در بخش ساندا معصومه سرایلو، فاطمه قزلسفلو، سیده فاطمه حسینی، سحر پیر ، حمیرا اردونی و ملیحه طاطاری بعنوان داور در این مسابقات حضور می یابند.
قربانعلی پاشا مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان نیز در این مراسم از این جوانان و قهرمانان به عنوان قهرمانان خوب، با تجربه و با اخلاق استان نام برد که توانستند تاکنون بارها بارها پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشورهای بیگانه به اهتزاز در آوردند.
مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در ادامه بیان کرد: استان گلستان در بسیاری از رشته ها دارای استعداد و پتانسیل بالا در ورزش است که انشاء الله به لطف خداوند متعال و حمایت مسئولین شاهد افتخار آفرینی آنها در آینده ای نزدیک در میادین جهانی باشیم.
به گزارش مهر، قهرمانان سانداکار استان گلستان در معیت تیم ملی ووشو شرکت کننده درهفتمین دوره مسابقات ووشو جوانان قهرمانی آسیایی که در شهر مانیل فیلیپین برگزار شد افتخار آفریدند.
در همین خصوص تیم ملی ووشو ایران توانست با کسب هفت مدال طلا، پنج نقره و شش برنز نائب قهرمان آسیا شد و ملی پوشان ووشوی گلستانی در بخش ساندا ابوالفضل دزینی و جواد قزلسفلو در اوزان 75- و 65- کیلو گرم 2 مدال طلای کشورمان را در این رقابتها به ارمغان آوردند./مهر
ارسال نظر