اعزام راهیان نور تداوم انقلاب و یک ضرورت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,051 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:10 ب.ظ، شنبه، 28 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

راهیان نور شناسایی نسل جوان با دوران دفاع مقدس و انتقال ارزشها به نسل جوان و ترویج ایثار و جهاد و شهادت بوده و همه باید تلاش کنیم این اعزام به نحو مطلوب صورت پذیرد.

IMG_0549به گزارش خبرنگار رادکانا، در جلسه ستاد راهیان نور شهرستان که به ریاست الیاسی فرماندار، جناب سرهنگ سمیعی فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و اعضای ستاد در فرمانداری کردکوی برگزارشد الیاسی فرماندار کردکوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب و تبریک به ملت فهیم که در راهپیمایی 22 بهمن با حضور گسترده خود شرکت کردند گفت: 22 بهمن یک رفراندوم جمهوری اسلامی ایران بوده که مردم به عشق امام و شهدا و به امر ولایت فقیه مقام معظم رهبری در راهپیمایی آمدند و نشان دادند که به این انقلاب و مقام معظم رهبری علاقمند هستند.

الیاسی در ادامه یکی از موضوع مهم اعتقادی را راهیان نور برشمرد و افزود: اعزام راهیان نور یک موضوع مهم اعتقادی و یک ضرورت است.

وی اظهار داشت: راهیان نور شناسایی نسل جوان با دوران دفاع مقدس و انتقال ارزشها به نسل جوان و ترویج ایثار و جهاد و شهادت بوده و همه باید تلاش کنیم این اعزام به نحو مطلوب صورت پذیرد.

فرماندار کردکوی اعزام راهیان نور شهرستان را در دو مرحله عنوان نمود و افزود: مرحله اول با حضور برادران از تاریخ 91/12/21 الی 91/12/27  به مدت 6 روز به تعداد 320 نفر و در مرحله دوم با حضور خواهران از تاریخ 92/1/7 الی 92/1/11 به تعداد 275 نفر از شهرستان کردکوی توسط ناحیه مقاومت بسیج اعزام می شوند.

ارسال نظر