اعزام نخستین کاروان راهیان‎نور دانش‎آموزی گلستان با رمز یا رسول‎الله
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,581 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:40 ب.ظ، چهارشنبه، 12 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

خبرگزاری فارس: با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان اعزام نخستین کاروان راهیان نور دانش‌آموزان مقطع دوم دبیرستان با رمز یا رسول‌الله آغاز شد.

یادداشت از فارس: به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، نخستین اعزام سراسری راهیان نور دانش‌آموزی عصر امروز با حضور علیرضا جمشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان، حسین کریمی‎اول جانشین سپاه نینوای گلستان و عیسی پایین‎محلی رئیس آموزش و پرورش گلستان و جمعی از مسئولان استانی با رمز یا رسول‌الله انجام شد.

امروز کاروان راهیان نور در شهرستان گرگان در قالب 500 دانش‌آموز دختر راهی مناطق جنوب کشور شد و دانش‌آموزان مقطع دوم دبیرستان، آموزش بخش عملی درس آمادگی دفاعی خود را در مناطق جنوب کشور تجربه می‌کنند.

حال که نسل جوان فرصتی به دست آورده که در قالب کاروان‎های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب سفر کند باید لحظه به لحظه این دقایق را قدر شناخته و از این فرصت‎ها کمال بهره را ببرد تا در پایان سفر با توشه‎ای پر به شهر و دیار خود برگردد.

کاروان راهیان نور بسیج محلات گلستان نیز از اسفند ماه سال جاری در قالب 12 هزار نفر به مناطق جنوبی کشور اعزام خواهند شد.

دانش آموزان در این کاروان‎ها فلسفه جهاد می‎آموزند و به همراه مربیان خویش یاد و خاطره شهدای گرانقدر کشورمان را که برای حفظ این نظام و انقلاب از جان خود گذشتند را زنده می‎کنند و بار دیگر با ولی امر خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‎ای تجدید بیعت کرده و خود را در برابر هجمه‎های دشمن بیمه می‎کنند.

اعزام دانش‌آموزان در قالب کاروان راهیان نور هر ساله با هدف افزایش روحیه جهادی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام می‎گیرد، آری نسل امروز با دانش‌آموزان زمان جنگ تجدید میثاقی دوباره می‎کنند و اعلام می‎دارند گرچه یک حسین فهمیده از میان شان رفته اما امروز هزاران حسین فهمیده مدافع انقلاب اسلامی است چراکه همه ما معتقدیم همگی‎شان از نسل علی‌اکبر (ع) هستند.

ارسال نظر