اعزام ۸۰مبلغ ومبلغه در ماه مبارک رمضان به مساجد شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 430 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:47 ب.ظ، سه شنبه، 10 تیر، سال 1393 نظرات یک نظر

۸۰ مبلغ و مبلغه به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ماه مبارک رمضان به مساجد شهرستان کردکوی اعزام شدند.

395745به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در گفتگو با خبرنگار رادکانا با اعلام این خبر افزود: اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در راستای ساماندهی مبلغان در ماه مبارک رمضان، فعالیت گسترده‌ای داشته و سعی کرده است همه امکانات خود را به کار گیرد و مبلغان هم باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانایی خویش به امر مهم تبلیغ دین بپردازند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان این مطلب که، حضور پررنگ روحانیون در محل‌های تبلیغی اثرات فراوانی دارد، تأکید کرد: ماه مبارک رمضان به‌عنوان بهترین فرصت برای ارتقاء فرهنگ دینی در جامعه است و یک مبلغ می‌تواند با برخورد خوب و بهره‌گیری از آیات و روایات در تقویت دینی مردم نقش مهمی را ایفاء کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به عظمت این ماه پر برکت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی تلاش کردبا اعزام ۸۰ مبلغ و روحانی اعم از بومی، مستقر، هجرت و اعزامی از قم و مشهد به نقاط مختلف شهرستان در هر چه پربار شدن برنامه های ماه رمضان گامی برداشته باشد.

حمید می گوید:

سلام اگر میشود مطلبی هم درباره کاپیتان تیم ملی فوتبال جوانان ایران محمد روشندل بنویسید.امروز لیست نهایی تیم ملی فوتبال جوانان برای بازی آسیایی معرفی شد و نام محمد روشندل که اهل سالیکندههم هست هم به چشم میخورد

ارسال نظر