اعزام ۲۱۱۰ گلستانی به راهیان نور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 496 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:29 ب.ظ، شنبه، 16 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسئول مرکز اردویی سپاه نینوا استان گلستان گفت: تا پایان تابستان ۲۱۱۰ نفر زائر راهیان نور استان از مناطق عملیاتی غرب و شمال‎غرب کشور بازدید می‎کنند.

13920118000463_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا استان گلستان، روح‎الله تابش در جمع زائران راهیان نور اظهار داشت: تا به امروز 780 نفر به مناطق عملیاتی غرب و شمال‎غرب کشور اعزام شدند.

تابش تاکید کرد: بازدید از مناطق عمیاتی دوران دفاع مقدس حرکتی ارزشی و اثرگذار است که موجب تحولی معنوی در افراد می‎شود و طی این سال‎ها تاثیرات فرهنگی شگرفی بر جوانان داشته است.

وی با اشاره به اینکه اردوی راهیان نور در افزایش معنویت و اعتقادات مذهبی جوانان و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان در خانواده‎ها نقش موثری دارد، اضافه کرد: آشنایی با افکار و آرمان‌های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از دیگر اهداف این سفر معنوی است چرا که یکی از بسترهای مناسب در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اعزام کاروان‎های راهیان نور است.

مسئول اردویی سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد: تا به امروز 580 نفر بسجی اهل سنت خواهر و 700 نفر بسجی اهل سنت برادر به مشهد مقدس اعزام شدند.

وی افزود: این اردوها زمینه‎ساز ارتقا روحیه، تفاهم، همکاری، صمیمیت و حفظ انسجام نیروهای بسیجی است و  تا 17 شهریور ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر