اعزام ۵۰ مبلغ در رمضان به مساجد شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 578 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:26 ق.ظ، شنبه، 22 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

۵۰ مبلغ به مناسبت رمضان ۱۴۳۴ هجری به مساجد شهرستان کردکوی اعزام شدند.

139204202301به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی از اعزام 50 نفر مبلغ به مساجد و تکایا و حسینیه ها و هیئت های مذهبی به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

محمودی با اعلام این خبر و تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، افزود: اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در راستای ساماندهی مبلغان در ماه مبارک رمضان، فعالیت گسترده‌ای داشته و سعی کرده است همه امکانات خود را به کار گیرد و مبلغان هم باید با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانایی خویش به امر مهم تبلیغ دین بپردازند.

حجت الاسلام محمودی همچنین با بیان این مطلب که، حضور پررنگ روحانیون در محل‌های تبلیغی اثرات فراوانی دارد، تأکید کرد: ماه مبارک رمضان به عنوان بهترین فرصت برای ارتقاء فرهنگ دینی در جامعه است و یک مبلغ می‌تواند با برخورد خوب و بهره‌گیری از آیات و روایات در تقویت دینی مردم نقش مهمی را ایفاء کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به عظمت این ماه پر برکت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی سعی دارد با اعزام 50 مبلغ و روحانی اعم از بومی ، مستقر، هجرت و اعزامی از قم و مشهد به نقاط مختلف شهرستان در هر چه پربار شدن برنامه های ماه رمضان گامی برداشته باشد.

ارسال نظر