اعزام ۶۵ مبلغ و مبلغه در ماه رمضان به مساجد شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 102 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:50 ق.ظ، دوشنبه، 22 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

۶۵ مبلغ و مبلغه به همت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ماه مبارک رمضان به مساجد این شهرستان اعزام شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حسن خطیری با اعلام این خبر افزود: اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در راستای ساماندهی مبلغان در ماه مبارک رمضان، فعالیت گسترده‌ای داشته و سعی کرده است همه امکانات خود را به کار گیرد تا مبلغان با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانایی خویش به امر مهم تبلیغ دین بپردازند.
مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان این مطلب که، حضور پررنگ روحانیون در محل‌های تبلیغی اثرات فراوانی دارد، تأکید کرد: ماه مبارک رمضان به‌عنوان بهترین فرصت برای ارتقاء فرهنگ دینی در جامعه است و یک مبلغ باید با برخورد خوب و بهره‌گیری از آیات و روایات در تقویت دینی مردم نقش مهمی را ایفاء کند.
وی با تأکید بر اینکه، مبلغین و روحانیون در ماه مبارک رمضان باید بیش از پیش در راستای تبلیغ و ترویج دین اسلام همت گمارند، آشنا کردن مردم و نزدیک کردن آنان به خداوند را مهمترین وظیفه مبلغین در ماه رمضان دانست و خاطرنشان کرد: اگر مردم را به خدا نزدیک کنیم بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی ما حل می‌شود.
خطیری در خاتمه خاطر نشان کرد:با توجه به عظمت این ماه پر برکت اداره تبلیغات اسلامی کردکوی تلاش کردبا اعزام 65 مبلغ و روحانی اعم از بومی، مستقر، هجرت و اعزامی از قم و مشهد به نقاط مختلف شهرستان در هر چه پربار شدن برنامه های ماه رمضان گامی برداشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر