اعزام ۹ هزار نفر از استان گلستان به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور
تعداد بازدید تعداد بازدید: 296 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:04 ب.ظ، پنج شنبه، 25 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

ایوب میرشاهی گفت: تاکنون حدود ۹ هزار نفر از سطح استان به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شدند.

IMG13165477به گزارش رادکانا، ایوب میرشاهی در جلسه هماهنگی مشترک  برای اعزام کاروان راهیان نور  بسیجیان دانشجویی و محلات استان گلستان اظهار داشت: تاکنون حدود 9 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام شده‌اند که این اعزام‌ها با استفاده از ناوگان بومی استان و کیفیتی مطلوب انجام شده است.

وی از آمادگی 250 دستگاه اتوبوس برای جابجایی حدود 10 هزار بسیجیان دانشجو و محلات را برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و افزود: این اعزام‌ها در مراحل مختلف انجام می‌شود که با توجه به همزمانی این جابجایی با طرح سفرهای نوروزی و اوج سفرهای سال از مسئولان تشکل‌های صنفی و رانندگان می‌خواهیم که با حضور منظم و اعزام به‌موقع برابر برنامه‌ریزی اعزام‌ها را انجام دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان گلستان با بیان اینکه اعزام کاروان راهیان نور از نیمه اول اسفند امسال آغاز و تا پایان تعطیلات نوروز 94 ادامه می‌یابد، تصریح کرد: مدیران شرکت‌های حمل و نقل اتوبوسرانی باید با جدیت بیش از پیش نکات ایمنی ناوگان را قبل از سفر کنترل کرده و حس مسئولیت‌پذیری را در زیر مجموعه خود و به خصوص مدیران فنی تقویت کنند.

میرشاهی افزود: با برنامه ریزی دقیق و همت بخش حمل و نقل استان گلستان و تعامل بین دستگاههای مرتبط می‌توان این اعزام‌ها را انجام داد و خللی در سفرهای مردم ایجاد نشود.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای اعزام کاروان راهیان نور  بسیجیان دانشجویی و محلات استان گلستان با حضور مسئولان سپاه نینوا استان گلستان و تشکل‌های صنفی بخش مسافر در اداره کل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های استان گلستان برگزار و نحوه جابجایی بازدیدکنندگان مناطق عملیاتی جنوب کشور تدوین و تبیین شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر