اعلام حمایت ۴ تن از کاندیداهای دور اول انتخابات و شخصیت های سیاسی غرب گلستان از رحمت اله جلالی+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,237 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:38 ب.ظ، چهارشنبه، 8 اردیبهشت، سال 1395 نظرات ۷ نظر

تعداد ۴ کاندیدای دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و برخی شخصیت های سیاسی در غرب استان گلستان حمایت خود را از رحمت اله جلالی در دور دوم انتخابات اعلام کردند.

fghmبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، تعداد 4 کاندیدای دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان حمایت خود را از رحمت اله جلالی در دور دوم انتخابات اعلام کردند.

ابوالحسن ریاحی، علیرضا کمانگری، همت مهاجرمازندرانی و محمدباقر علیمی لیوانی 4 کاندیدای دور اول انتخابات در حوزه انتخابیه غرب گلستان هستند که حمایت خود را از رحمت اله جلالی اعلام کردند.

Untitled

ابوالحسن ریاحی با 6777 رأی

علیرضا کمانگری با 3896 رأی

همت مهاجرمازندرانی با 1704 رأی

محمدباقر علیمی لیوانی با 1607 رأی

Ughntitled

همچنین حشمت اله یزدی، اسماعیل تیموری و محمد روشنی سه تن از داوطلبینی که در دور اول دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به نفع حاج رحمت اله جلالی انصراف داده بودند نیز حمایت خود را از وی اعلام کردند.

jalali

حجت الاسلام محمدی امام جمعه بندرگز از دیگر حامیان رحمت اله جلالی است که حمایت خود را از وی اعلام کرد.

bn,j,

ضمنا شخصیت هایی همچون قاسم کیاء نماینده مردم شریف غرب گلستان در چهارمین دوره انتخابات مجلس و عباس محمدی نماینده مردم شریف غرب گلستان در پنجمین دوره انتخابات مجلس نیز باحضور در ستاد تبلیغاتی و مراسمات سخنرانی رحمت اله جلالی حمایت قاطعانه خود را از وی اعلام کردند.

001

محمدمهدی ایرجی موسسه و مسئول مجمع توسعه وفاق غرب استان گلستان نیز از حمایت رحمت اله جلالی سخن می گوید و از مردم منطقه خواست تا به رحمت اله جلالی رأی دهند.

شخصیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی دیگری هم در شهرستان های مختلف غرب گلستان هستند که حمایت خود را از رحمت اله جلالی اعلام کردند.

همچنین این روزها شاهد حمایت بزرگان و معتمدین روستاهای شهرستان های کردکوی و بندرگز از رحمت اله جلالی هستیم که لحظه به لحظه به هواداران وی در این دو شهرستان افزوده می شود.

انتهای پیام/

رضا می گوید:

جلال ایری با توجه به همه ناراحتی که ار بزرگان صحرا داشت از نورقلی پور حمایت کرد حبیب مازندرانی هم می بایست از جلالی حمایت علنی می کرد………………..

رای ما ترکمن ها فقط حاج رحمت جلالی می گوید:

به امید خدا حاجی به بهارستان خواهد رفت

کریم می گوید:

نوبت کاردمله هست که نماینده بفرسته مجلس……………. کاردملی ها ،همه با هم طلسم 20 ساله را بشکنیم////////

حق طلب می گوید:

آقای … ماهیت واقعی و میزان بصیرت و اصولگرایی خودشو نشون داد!!!
در این شرایط مهم و حساس که اینهمه بزرگان مثل حاج قاسم کیا و عباس محمدی و حاج جعفر قلی کیانی و ایرجی و … رسما و عملا بخاطر منطقه و بخاطر ارزشها در حمایت از حاج رحمت جلالی پا به میدان گذاشتن، سکوت و عدم حمایتش خیانت بزرگی به مردم کردکوی و جریان اصولگرایی هست!!!!

شهروندان می گوید:

شکست کردکوی در انتخابات غیر قابل بخشش برای عده ای خواهد بود………. تمام جریانات اصلاح طلبی و اصولگرایی باید به جلالی رای بدهند…… کردکوی با فرستادن گزینه خود به مجلس می تواند به سال ها بی توجهی مسئولین پایان دهد………. این انتخابات در حوزه غرب سیاسی نیست… تهرانیزه نیست. این انتخابات برای ما یعنی حل مشکلات شهری ماست…….. بازی کردن با جناح سیاسی به درد ما نمی خورد …

کردکوی عزیز می گوید:

دوستان ارجمند
رهبر معظم انقلاب و بزرگ مرد این مملکت همیشه می فرمایند که انتخاب اصلح و نگفته اند انتخاب همشهری و فامیل……….
پس لطفا احترام و شخصیت خودرا حفظ کنید و برای انتخاب ملت ، احترام و حق انتخاب قائل شوید .. به هیچ احد الناسی ارتباط ندارد اشخاص به چه کسی رای می دهند!!!
آیا شما می دانید که ممکن است اشخاصی در نیل به اهداف شخصی خود طبل حمایت از کاندیدایی خاص را به صدا درآورده و خود را در پس پرده عشق به وطن پنهان نموده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقایانی که در دوره های قبل از حمایت همشهریان خود دریغ کرده اند و از کاندیداهای شهرهای مجاور حمایت نموده اند و امروز چطور فریاد وطن دوستی سر می دهند؟؟؟؟

….. ********* مگر نه اینست که برخی ها افتخارشان اینست که محل سکونتشان حتی یک تاکسی به مقصد شهر عزیزمان ندارد ؟؟؟ *******
.
.
پس لطف بفرمایید و اجازه دهید مردم خودشان تصمیم بگیرند و حتی اگر فارس به ترکمن و ترکمن به فارس رای داد هیچ جای ایراد نیست…
و بدانید *** الله اعلم ***

بندرگز می گوید:

فقط حاج رحمت …… حاج رحمت دوست داریم و حمایتت می کنیم…….. با همت مردم شهید پرور بندرگز صندوق رای بندرگز با نام حاج رحمت جلالی پر خواهد شد……………………… جلالی جلالی خدا نگهدار تو…..

ارسال نظر