اعلام ۴ سال عزای عمومی در اردوگاه اصلاح‌طلبان !
تعداد بازدید تعداد بازدید: 222 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:59 ق.ظ، یکشنبه، 23 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

گذر زمان به خوبی نشان می‌دهد که مرام و ماهیت اصلاح‌طلبان چیست و درباره مسائل مختلف چگونه می‌اندیشند.

golestanema21به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از آناج، قطعا انتخاب ترامپ قابل پیش‌بینی نبود، اما این اتفاق قابل پیش‌بینی بود که اگر هیلاری کلینتون روی کار نیاید، اصلاح‌طلبان و هیلاری‌های ایرانی شال عزا به گردن انداخته و حداقل به مدت 4 سال اعلام عزای عمومی خواهند کرد!

نمونه‌ی بارزش را در سایت‌ها و روزنامه‌های اصلاح‌طلب می‌توان دید که بدجور ماتم گرفته‌اند. مثلا سردبیر روزنامه شرق در یادداشت امروز خود، ترامپ را بمباران کرد و با مقایسه‌ی او و احمدی‌نژاد، ضمن توهین به رأی دهندگان به این دو نفر نوشت: «همان‌گونه‌که رأی احمدی‌نژاد از آسمان نبارید، رأی ترامپ را هم باد با خود نیاورده است. مردمانی وجود دارند که چون اشباح مسخ‌شده از رؤیاهای خویش، پای صندوق رأی می‌روند و سرنوشت خود و یک ملت را دگرگونه می‌کنند. این هم یکی از معایب دموکراسی است که باید به آن تمکین کرد.»

دموکراسی در نظر این جماعت، یعنی فقط به کاندیدای مورد نظر آنها رأی بدهیم و بس؛ یعنی هر آن کسی که نسبت به نظام لیبرال دموکراسی حاکم بر گستره‌ی وسیعی از دنیا انتقاد و اعتراض دارد، لات و بی‌سر و پا و نفهم است و خودشان مانند اسپایدرمن‌هایی هستند که می‌خواهند بشریت را از این منجلابی که توسط خودشان به وجود آمده، نجات بدهند.

سایت اصلاح‌طلب و هیلاری‌خواهِ «عصر ایران» نیز طی یادداشتی، بزرگان حزب دموکرات آمریکا را به خاطر عدم انتخاب «برنی سندرز» شماتت کرد. این سایت که از مدت‌ها پیش نقش ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون در ایران را ایفا می‌کرد، نوشته است:

«اشتباه بزرگ حزب دموکرات این بود که اجازه نداد رقابتی طبیعی بین سندرز و کلینتون، تکلیف نامزد نهایی را معلوم کند و ظاهرا نخبگان و متنفذان این حزب – از جمله خانواده بسیار متنفذ کلینتون – بر این بوده‌اند تا آرزوی فرستادن نخستین زن رئیس‌جمهور به کاخ سفید را علی‌رغم تمامی واقعیت‌های روز جامعه آمریکا به هر قیمتی که شده محقق کنند که در نهایت تاوان این سودای آنها را باید کل جامعه آمریکا بپردازد و 4 سال آینده را شاهد استقرار یک رئیس‌جمهور میلیاردر و سوپر راست‌گرا در کاخ سفید باشد؛ نامزد منتخبی که به لحاظ جایگاه فردی در منتهی علیه جریان راست ایستاده است، در حالی که در جریان انتخابات با سر دادن شعارهای فریبنده آرای بسیاری از اقشار کم درآمد جامعه آمریکا را درو کرد.»

روزنامه آفتاب یزد نیز با صفحه‌ی تمام مشکی به استقبال خبر ناکامی هیلاری کلینتون رفت و نوشت: «مجسمه آزادی اشک ریخت!» به قول حسین شریعتمداری، انگار تا هفته پیش، این مجسمه مشغول بشکن‌زدن بود و حالا با آمدن ترامپ دارد اشک می‌ریزد!

گذر زمان به خوبی نشان می‌دهد که مرام و ماهیت اصلاح‌طلبان چیست و درباره مسائل مختلف چگونه می‌اندیشند. حالا خیلی راحت‌تر می‌توان فهمید چرا هیچ‌یک از وزاری کابینه حسن روحانی در راهپیمایی روز 13 آبان حضور نیافتند، چرا این دولت و حامیانش در مجلس و مطبوعات، نسبت به فتنه‌ی آمریکایی سال 88 حساس نیستند و چرا معتقدند باید «مرگ بر آمریکا» را حذف کرد و دست دوستی با آمریکا دراز شود! ما با یک مشت لیبرال طرفیم!

انتهای پیام/

ارسال نظر