اعلام پایتختی بیت المقدس برای رژیم صهیونیستی موجب رسواسازی نیات شوم امریکاست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 88 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:01 ب.ظ، جمعه، 17 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

مجمع نمایندگان استان گلستان علیه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارت خانه خود از تل آویو به بیت المقدس اشغالی و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از  کلاس بیست؛ در بیانیه این مجمع آمده است: اعلام نابخردانه و تحریک آمیز دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن شهر قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی باعث تحریک مسلمانان و شعله ور شدن انتفاضه جدید و تشدید تندروی و رفتار‌های خشم آلود و خشونت آمیز خواهد شد که مسئولیت آن متوجه دولت این کشور و رژیم صهیونیستی است.

شهر قدس که مسجد الاقصی، نخستین قبله مسلمانان را در خود جای داده است، بخش لاینفک فلسطین است و یکی از مهمترین اماکن سه گانه مقدس اسلامی به شمار آمده و از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای نزد مسلمانان برخوردار است. این تصمیم ترامپ نه تنها به صلح و ثبات منطقه کمک نخواهد کرد بلکه موجب رسواسازی نیات شوم دولت آمریکا و بی اعتبار کردن بیشتر این کشور نزد ملل جهان خواهد شد.

مجمع نمایندگان استان گلستان ضمن محکوم کردن این توطئه رذیلانه شیطان بزرگ آمریکا از عموم مردم مومن، ولایت مدار، و شریف استان گلستان  دعوت می نماید تا همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده و دشمن شکن خود در راهپیمایی بعد از نمازجمعه هفدهم آذر ماه، نسبت به محکوم کردن این توطئه اقدام کنند و پایان دادن به اشغال فلسطین و قدس شریف و کمک به مردم این سرزمین برای دستیابی به حقوق مسلم آن‌ها را مورد تاکید قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر