اعلمی از فضای مناظره بطور ناشایست سوء استفاده کرد / اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد ناشی از بی خردی و بی تدبیری هاست نه روحانیت و شهدا
تعداد بازدید تعداد بازدید: 218 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:02 ق.ظ، سه شنبه، 25 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت : صحبتهای عنوان شده از سوی علی اکبر اعلمی در مناظره ای که در تالار خلیج فارس برگزار شد به شدت محکوم است.

2254189به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، علی نجفی نژاد، اظهار کرد: صحبتهای عنوان شده از سوی علی اکبر اعلمی در مناظره ای که در تالار خلیج فارس برگزار شد به شدت محکوم است.

وی در خصوص برگزاری این مناظره گفت: هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی براساس درخواست انجمن اسلامی دانشجویان درباره برگزاری مناظره با موضوع فساد و ریشه های آن در کشور با حضور آقایان حجت الاسلام مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز و علی اکبر اعلمی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی موافقت کرد.

نجفی نژاد ضمن محکوم کردن سخنان علی اکبر اعلمی بیان کرد: متاسفانه ایشان در صحبت‌های خود مطالبی خارج از چارچوب موضوع مناظره بیان کردند، در واقع از نحوه بیان سخنان و پراکنده گویی های ایشان اینگونه استنباط می شود که وی از موقعیت ایجاد شده در یک برنامه دانشجویی در دانشگاه معتبری مانند دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به نحوی ناشایست سوءاستفاده کردند.

وی افزود: سخنان و یادآوری های حجت الاسلام مصباحی مقدم و ارائه پاسخ‌های مستدل و محکم ایشان به شبهات گفته شده از سوی اعلمی، تاثیرگزار بود به نحوی که در همان جلسه سخنان آقای اعلمی محکوم شد.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اعلام این مطلب که هیأت نظارت بر تشکلهای دانشگاه در اولین فرصت تشکیل جلسه داد و مطالب ایراد شده از سوی آقای اعلمی را محکوم کرد، تصریح کرد: موضوع رسیدگی به سخنان گفته شده، در این مناظره از سوی مراجع قانونی و ذیصلاح در حال پیگیری است.

وی با اشاره به متناقض گویی و غیرمنطقی بودن سخنان علی اکبر اعلمی گفت: رهبری حضرت امام خمینی(ره) در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و تلاش های مقام معظم رهبری، شهدا و مردم در ادامه راه این انقلاب بر کسی پوشیده نیست و اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد ناشی از بی خردی و بی تدبیری هاست. همه ما مدیون خون شهدا هستیم و تداوم انقلاب ناشی از  حرمت خون آنان است.

وی خاطر نشان کرد: مردم بارها نشان داده اند در هیچ شرایطی از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله نخواهند گرفت و راه استکبار ستیزی حضرت امام خمینی(ره) را با صلابت و استوار ادامه خواهند داد.

نجفی نژاد اظهار کرد: در شرایط کنونی، همه مردم علی الخصوص قشر دانشگاهی پیرو منویات مقام معظم رهبری هستند و با تمام قوا و ظرفیت در زمینه جهاد علمی و تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهند کرد.

وی در پایان گفت: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان وظیفه خود می داند در راستای قوانین موجود، شرایط پرورش جوانان این مرز وبوم را در قالب برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی و اجتماعی و سیاسی فراهم آورد تا زمینه ساز حضور این عزیزان در جامعه آینده باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر