افتتاح جاده بین مزارع تمیشه در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,805 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:05 ب.ظ، چهارشنبه، 23 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

جاده بین مزارع روستایی “تمیشه” در راستای محرومیت زدایی در منطقه صبح امروز با حضور مسئول بسیج سازندگی و نیروهای مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و جمعی از معتمدین شهرستان افتتاح شد.

IMG_6644به گزارش خبرنگا ر رادکانا، احداث و راه اندازی جاده بین مزارع تمیشه یکی از پروژه های بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی بود که صبح امروز با حضور مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، مسئول نیروهای مقاومت مردمی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و جمعی از معتمدین و بسیجیان شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

IMG_6647

بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج کردکوی علاوه بر طرح های ساخت خانه عالم، ساخت مسجد و غسالخانه دو طرح احداث جاده بین مزارع در اختیار داشت که “جاده بین المزارع روستای یساقی” در سومین روز از هفته بسیج سال جاری  با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید و امروز هم دومین جاده بین مزارع با نام “تمیشه” به بهره برداری رسید.

IMG_6659

لازم به ذکر است جاده بین مزارع تمیشه در حوالی میدان امیرالمومنین کردکوی واقع می باشد.

بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی اقدامات سازنده و بسیار ارزشمندی در سطح شهرستان کردکوی مخصوصا مناطق محروم این شهرستان انجام داد که می توان به احداث خانه عالم، احداث خانه بهداشت، احداث مسجد، احداث مدرسه، احداث مراکز فرهنگی، توزیع جوجه و تخم بلدرچین و برگزاری کلاسهای آموزشی اقتصاد مقاومتی در سطح منطقه اشاره کرد.

IMG_6645

ارسال نظر