خبرگزاری دانشگاه پیام نور افتتاح شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 158 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:57 ب.ظ، یکشنبه، 26 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

خبرگزاری دانشگاه پیام نور (یوپنا) به نشانی www.upna.ir با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه پیام نور افتتاح شد.

Captureبه گزارش سرویس علمی رادکانا، فرهادی با حضور در خبرگزاری یوپنا ارتقای دانشگاه پیام نور در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، اختراعات، فرهنگی و آموزشی را قابل تقدیر دانست و گفت: دانشگاه پیام نور با قدمت نزدیک به 30 سال ، بسترهای توسعه آموزش عالی و عدالت آموزشی را فراهم کرده و امروز شاهد موفقیت این دانشگاه در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی و اجرای روش های نوین آموزش الکترونیکی و فرهنگی هستیم.
وی با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه پیام نور اظهار داشت: فعالیت های چشمگیر دانشگاه پیام نور در زمینه محصولات کشاورزی، مهندسی صنعتی، پزشکی و ثبت اختراعات درخور توجه و قابل تقدیر است.
وزیر علوم، محصولات فرهنگی و دستاوردهای کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه پیام نور را منابع ارزشی غنی دانست که می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.
این مقام مسئول با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور امروز توانسته در عرصه های بین المللی و توسعه مراکز خارج از کشور بدرخشد، ابراز امیدواری کرد: این دانشگاه با تقویت زیرساخت های آموزش الکترونیکی و ایجاد رشته های جدید بتواند در گسترش مرزهای دانش موثر باشد.

وی در خاتمه خاطرنشان ساخت: دانشگاه پیام نور، دانشگاه نور، آگاهی، علم و دانش است که می تواند در زمینه های علمی، اقتصاد مقاومتی، تاسیس شرکت های دانش بنیان و تربیت انسانهای فرهیخته نقشی ارزنده ایفا نماید.

انتهای پیام/

ارسال نظر