افتتاح دو دفتر ICT روستایی در روستای النگ و بالاجاده+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,538 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:36 ب.ظ، شنبه، 7 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

دو دفترICT روستایی در روستای النگ و بالاجاده شهرستان کردکوی که از روستاهای پرجمعیت شهرستان می باشند در هفته ثبت احوال با حضور مدیرکل ثبت احوال استان گلستان افتتاح گردید.

DSC01363به گزارش خبرنگار رادکانا، دو دفترICT روستایی در روستای النگ و بالاجاده شهرستان کردکوی که از روستاهای پرجمعیت شهرستان می باشند در هفته ثبت احوال با حضور مدیرکل ثبت احوال استان گلستان افتتاح گردید.

این امر مهم خود از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و موجب تسریع در امر خدمت رسانی به مردم این دو روستا می شود و امیدواریم این قبیل دفاتر در دیگر روستاهای پرجمعیت شهرستان راه اندازی شود تا مردم این مناطق بتوانند از خدمات آن برخوردار شوند.

مدیرکل ثبت احوال گلستان بر نظارت دقیق ادارات و کارشناسان ثبت احوال استان بر عملکرد دفاتر پیشخوان و همچنین استفاده از تمامی ظرفیتهای موجود را مورد تأکیدات سازمان ثبت احوال کشور دانست.

وی در خصوص دقت در ارائه خدمات ثبت احوال به مراجعین تأکید نمود.

حیدپور معاون فرماندار کردکوی در مراسم افتتاح دفاتر روستایی بهره برداری از این قبیل دفاتر را در شهرستان کردکوی به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد تا اینگونه دفاتر در جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهری های محترم افزایش یابد.

در این دفاتر خدماتی از قبیل درخواست تعویض شناسنامه، درخواست المثنی شناسنامه، اخذ درخواست گواهی خدمت و گواهی تجرد و ابلاغ شماره ملی ارائه می گردد.

مراسم افتتاحیه دفتر روستایی النگ و بالاجاده با حضور مدیرکل ثبت احوال گلستان و مدیرکل پست گلستان، سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، مسلم زمانی رئیس اداره ثبت احوال کردکوی، حیدپور معاون فرماندار، سرهنگ شیرازی فرمانده نیروی انتظامی کردکوی، رئیس اداره پست کردکوی، رئیس جهاد کشاورزی کردکوی، حسینی بخشدار مرکزی کردکوی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

DSC01369

DSC01367DSC01339

 

DSC01342DSC01344DSC01345DSC01349DSC01359

ارسال نظر