افتتاح دو عرصه محرومیت زدایی در منطقه سیل زده روستای دنگلان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 178 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:34 ب.ظ، شنبه، 4 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

آئین افتتاح و بهره برداری از عرصه محرومیت زدایی در منطقه سیل زده روستای دنگلان شهرستان کردکوی باحضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ آئین افتتاح و بهره برداری از عرصه محرومیت زدایی در منطقه سیل زده روستای دنگلان شهرستان کردکوی باحضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی برگزار شد.

گروه جهادی شهدای مدافع حرم بسیج سازندگی شهرستان کردکوی باحضور جهادی خود در منطقه سیل زده روستای دنگلان این شهرستان برای دو خانواده محروم روستا سرویس بهداشتی و حمام احداث کردند.

لازم به ذکر است، در 17 شهریورماه 95 پس از بارش شدید باران در منطقه روستای دنگلان از توابع شهرستان کردکوی گرفتار سیل شد.

این سیل باعث آبگرفتگی منازل و از بین رفتن وسایل زندگی 500 خانوار این روستا شد.

بعد از گذشت مدتها از وقوع سیل در این روستا مردم این روستا همچنان چشم انتظار کمکهای مسئولان و خیران برای بازسازی خانه های خود و تهیه و تجهیز امکانات زندگی خود هستند.

بسیج سازندگی سپاه شهرستان کردکوی از همان زمان وقوع سیل در این روستا وارد عمل شده و اقدامات خوبی در راستی کمک به محرومین و سیل زدگان داشته است.

در همین راستا خیران بزرگوار و دلسوز می توانند جهت همراهی و همکاری با بسیج سازندگی درخصوص ساختن دوباره منطقه سیل زده روستای دنگلان با این نهاد مردمی ارتباط برقرار کنند.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: مصطفی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر