افتتاح طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 635 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:40 ق.ظ، سه شنبه، 15 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

رمضانعلی الیاسی: به فضل الهی در سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان کردکوی ۵۳ طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری قریب به ۹ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

IMG_0273به گزارش رادکانا رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در حاشیه مراسم افتتاح مخزن 2000 متر مکعبی کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: به فضل الهی در سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان کردکوی 53 طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری قریب به 9 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: از مجموع 53 طرح، تعداد 43 طرح عمرانی است و از این 43 طرح دو طرح کلنگ زنی و 41 طرح مورد بهره برداری می باشد.

فرماندار کردکوی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: همچنین یازده طرح تولیدی و اشتغالزا با رقمی بالغ بر دو میلیارد تومان که مهم ترین آنها مخزن 2000 متر مکعبی و یک حلقه چاه می باشد که برای تأمین آب شرب مجتمع آبرسانی غرب استان طراحی شده و همچنین بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی با مبلغی بالغ بر 2 میلیارد و 645 میلیون تومان در سطح شهرستان کردکوی داریم.

الیاسی از مقام سازی مدارس شهرستان خبرداد و افزود: مقاوم سازی مدارس شهرستان در دو نقطه روستای سرکلاته خرابشهر و خود شهر کردکوی و همچنین طرح های متعدد دیگری که امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اجرای بیش از 500 برنامه متنوع در ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: در ایام دهه فجر در سطح شهرستان برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و اعتقادی داریم که برابر اعلام دبیرخانه بیش از 500 برنامه در سطح شهرستان کردکوی در ایام الله دهه فجر اجرا خواهد شد و ان شاالله تمامی این برنامه ها را با همکاری و تعامل مردم به بهره برداری خواهیم رساند.

رمضانعلی الیاسی رویکرد عمده برنامه ها را رویکرد مردمی دانست و افزود: از جمله برنامه مهمی که در این 10 شب در مساجد برگزار می شود جشن های مردمی می باشد که مهمانان اصلی برنامه مردم هستند.

ارسال نظر