افتتاح مرکز بهبودی اقامتی میان مدت رهایی به زندگی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 543 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:27 ب.ظ، شنبه، 12 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

مرکز بهبودی اقامتی میان مدت رهایی به زندگی در اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و تعدادی از بهبودیافتگان از دام اعتیاد افتتاح شد.

IMG_0046به گزارش خبرنگار رادکانا، مرکز بهبودی اقامتی میان مدت رهایی به زندگی در اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و تعدادی از بهبودیافتگان از دام اعتیاد افتتاح شد.

موسی طیبی فر رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز ورود غرورآفرین حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب گفت: توجه به امر پیشگیری و اطلاع رسانی و نیز فرهنگ سازی در سطوح مختلف جامعه نسبت به دور کردن از بلای خانمان سوز اعتیاد، یکی از مهم ترین برنامه های سازمان بهزیستی می باشد.

طیبی فر با اشاره به اهداف ایجاد چنین مراکزی اظهار داشت: سازمان بهزیستی در راستای اعطای مجوز فعالیت به چنین مراکزی که از نوع مراکز تیپ B می باشد و همینطور برنامه های کمیته، اینگونه مراکز را  که همانا پاسخگویی درست به ارباب رجوع و جلب رضایت جامعه هدف و خانواده هایشان و تعامل هر چه بهتر و بیشتر با بهزیستی می باشد از اهداف مهم برشمرد.

سپس حجت الاسلام یزدان فغانی مدیرمسئول مرکز بهبودی اقامتی میان مدت رهایی به زندگی طی سخنانی به بیان عملکرد مرکز پرداخت و عنوان کرد: از زمان تأسیس مرکز که خرداد ماه سال جاری باشد تاکنون 89 نفر در این مرکز تحت عنوان درمان قرار گرفته و بهبود یافتند و ظرفیت پذیرش این مرکز 30 نفر می باشد.

این مراسم با حضور رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، اعضای شورای تأمین شهرستان کردکوی، شیرازی معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان گلستان، جباری رئیس حراست اداره کل بهزیستی گلستان و بهبودیافتگان این مرکز بهبودی اقامتی حضور داشتند.

ارسال نظر