افتتاح نخستین جشنواره مد و لباس استانی در گلستان + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 911 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:45 ب.ظ، یکشنبه، 29 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

نخستین جشنواره و نمایشگاه استانی مد و لباس عصر امروز با حضور مشاور امور بانوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی، طراحان و تولیدکنندگان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی آغاز به کار کرد.

13910507000707_PhotoAبه گزارش رادکانا به نقل از فارس، مسئول روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان عصر امروز در حاشیه این جشنواره و نمایشگاه در گفت‎وگو با خبرنگاران استان اظهار داشت: آثار ارائه شده در این نمایشگاه شامل مانتو اجتماع، مانتو مجلسی، پوشش سر و طراحی هستند.

علی کبیر ادامه داد: نخستین جشنواره و نمایشگاه استانی مد و لباس تا پنجم اسفندماه دایر است و علاقمندان برای مشاهده و خرید می‎توانند ساعات 9 تا 12 و 16 تا 21 به تالار فخرالدین اسعد گرگانی مراجعه کنند.

 

 

 

 

کارگاه‎های علمی، آموزشی و فرهنگی در حاشیه این رویداد هنری برگزار می‎شوند

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: دبیرخانه دائمی جشنواره و نمایشگاه مد و لباس گلستان در اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل شد.

کبیر ادامه داد: این رویداد مهم هنری شامل سه بخش فروش تولیدات، نمایشگاه آثار هنری و کار گاه های آموزشی، علمی و فرهنگی است.

وی افزود: استانداری گلستان، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد ملی مد و لباس و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزارکننده نخستین جشنواره و نمایشگاه استانی مد و لباس هستند.

مسئولان استانی در برگزاری جشنواره و نمایشگاه مد و لباس همکاری کردند

مسئول روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان عنوان کرد: اداره‌کل امور بانوان و خانواده استانداری، اداره‌کل امور اجتماعی استانداری و دانشگاه جامع علمی – کاربردی در برگزاری جشنواره و نمایشگاه مذکور همکاری دارند.

کبیر اظهار داشت: اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دانشکده فنی‌وحرفه‌ای مائده گرگان و فرماندهی انتظامی گلستان دیگر دستگاه‎های همکار در برگزاری نخستین جشنواره و نمایشگاه استانی مد و لباس هستند.

به گفته وی، شهرداری و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گرگان، اتحادیه تولیدکنندگان پوشاک، دبیرخانه عفاف و حجاب استان، اداره‌کل آموزش و پرورش، صدا و سیما، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره‌کل فنی‌وحرفه‎ای و مراکز حوزه‌های علمیه گلستان با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری دارند.

ارسال نظر