افتتاح نمایشگاه تخصصی گرافیک شهرستان کردکوی + تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,296 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:46 ب.ظ، یکشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

نمایشگاه تخصصی گرافیک بمناسبت روز جهانی گرافیک و روز زن صبح امروز با حضور قلندری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی، محمدمهدی برهانی رئیس میراث فرهنگی و گردشگری کردکوی و تعدادی از هنر دوستان با مدیریت خانم زهره رحمانی هنرمند جوان شهرستان در سالن مجتمع شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردکوی گشایش یافت.

DSCF8576به گزارش خبرنگار رادکانا، نمایشگاه تخصصی گرافیک بمناسبت روز جهانی گرافیک و روز زن در سالن مجتمع شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی در حال برگزاری می باشد.

نمایشگاه تخصصی گرافیک با مدیریت خانم زهره رحمانی از تاریخ یکشنبه 1 اردیبهشت  از ساعت ۹ الی 13 ظهر در سالن مجتمع شهید بهشتی اداره ارشاد اسلامی کردکوی آغاز بکار نموده و تا تاریخ 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

زهره رحمانی هنرمند جوان و خوش ذوق  کردکوی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار رادکانا در خصوص آثار ارائه شده در این نمایشگاه گفت: آثاری چون تصویرسازی، کارهای حجم و گرافیک که مجموعه گرافیک شامل تصویرسازی، گرافیک محیطی و آرم، بسته بندی، عکاسی، کارهای عام، اوراق اداری، طراحی جلد کتاب، صفحه آرایی که هر کدام با تکنیک های خاصی طراحی شده را به نمایش گذاشتم که امیدوارم مورد استفاده همشهریان عزیز قرار بگیرد.

این هنرمند گرافیست با اشاره به اهداف برپایی این نمایشگاه بیان داشت: این نمایشگاه با هدف معرفی آثار، شناساندن و معرفی آن به مردم و استفاده این آثار و طراحی ها در زندگی روزمره مردم و بافت شهری راه اندازی شد.

وی در پایان از مسئولین خواستار این شد که از این نمایشگاه دیدن کنند و آثار ارائه شده در این نمایشگاه را به خوبی بشناسند و از ظرفیت های جوانان هنرمند و نخبه شهرستان کردکوی استفاده کنند و مسیر موفقیت و کسب افتخار را برای جوانان شهرستان هموار کنند تا بتوانند مایه سربلندی و افتخار شهرستان کردکوی باشند.

لازم به ذکر است خانم زهره رحمانی تحصیل کرده در رشته گرافیگ در دوره کاردانی و کارشناسی و موسس کانون آگهی و تبلیغات کردکوی می باشد.

همشهریان محترم می توانند در این نمایشگاه حضور یافته و از آثار این هنرمند لذت ببرند.

DSCF8585

DSCF8586

DSCF8561

DSCF8565

DSCF8570

DSCF8572

DSCF8574

DSCF8575

DSCF8578

DSCF8579

DSCF8582

DSCF8583DSCF8584

ارسال نظر