افتتاح نمایشگاه توانمندی‎های بخش تعاون گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 631 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:53 ق.ظ، پنج شنبه، 14 شهریور، سال 1392 نظرات بدون نظر

نمایشگاه توانمندی‎های بخش تعاون استان گلستان ‌درمحل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی استان گلستان افتتاح شد.

13920613000654_PhotoLبه گزارش رادکانا، به مناسبت هفته تعاون نمایشگاه توانمندی‎های بخش تعاون استان گلستان شامگاه چهارشنبه در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی استان گلستان افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان پس از آیین افتتاح این نمایشگاه در گفت‎و‎گو با خبرنگاران استان اظهار داشت: با توجه به اینکه مجموعه تعاونی‎های استان گلستان در تمام زمینه‎ها فعال هستند و مجوزهای لازم را از نهادهای مربوطه  دریافت می‎کنند همه ساله برای شناساندن ظرفیت‎ها و توانمندی‎های تعاون‎گران در استان گلستان نمایشگاه توانمندی‎های تعاونی‎های استان در مرکز استان و بعضی از شهرستان‎های استان برگزار می‎شود.

حسینعلی خواجه مظفری افزود: هفته تعاون و برپایی چنین نمایشگاه‎هایی باعث می‎شود تعاون‎گران خودشان را به مردم معرفی کنند و مردم نیز با فعالیت‎های تعاونی و گروهی آشنا شوند.

 
وی بیان کرد: شاید در گذشته با شنیدن نام تعاونی، تعاونی مصرف و محلی برای تهیه اجناس ارزان قیمت به ذهن تبادر می‎کرد اما امروز تعاونی‎ها در بسیاری از صنایع و مباحث تحولی بزرگ را ایجاد کرده‎اند.

خواجه مظفری گفت: یکی از تعاونی‎های استان گلستان در شهرستان بندرگز که به عنوان تعاونی برتر کشوری نیز معرفی شده امروز در تمام عرصه‎ها و به ویژه‌ صنعت فعالیت چشمگیری دارد.

وی تاکید کرد: تعاونی‎ها در این نمایشگاه علاوه بر نمایش محصولات بحث عرضه محصولات را نیز در برنامه‎های خود خواهند داشت.

فعالیت بیش از یک میلیون نفر در تعاونی‎های استان گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان خاطرناشن کرد: در استان گلستان ده هزار و 570 تعاونی به ثبت رسیده که جمعیتی بالغ بر یک میلیون و 200 هزار نفر در این تعاونی‎ها عضو هستند.

خواجه مظفری در پایان ابراز داشت:  این نمایشگاه در 70 غرفه مختلف از ساعت هشت صبح لغایت 21 پذیرای بازدید کنندگان است./فارس

ارسال نظر