افتتاح هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 627 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:22 ق.ظ، چهارشنبه، 25 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با حضور دکتر حسن صادقلو استاندار گلستان، دکتر صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و طهماسبی معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان و سایر مسئولین محلی رسما افتتاح و آغاز بکار کرد.

IMG_0179 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، در این مراسم که در تالار جنبی نمایشگاه بین المللی گرگان برگزار شد دکتر غلامرضا منتظری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در سخنان کوتاهی گفت: کتاب آنقدر اهمیت دارد که خداوند بزرگ معجزه خود را از جنس آن خلق کرده است.

منتظری افزود: در برپایی این نمایشگاه استاندار گلستان کمک شایانی کرد و باعث شد این سفره معنوی برای گلستانی ها گشوده شود و همچنین باید از زحمات آقای کفایی پور مدیر نمایشگاه تقدیر شود.

وی اعلام کرد: در این سفره معنوی که پهن شده حدود ۵۰۰ ناشر با ۵۰ هزار عنوان کتاب تخصصی و عمومی حضور یافتند و تازه های نشر را برای پاسخگویی به نیازهای مردمی ارائه می دهند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش کردند که هر چه دارند در اختیار ما بگذارند و تلاش شده در این نمایشگاه گفتمان فرهنگی مانند سبک زندگی اسلامی و فرقه های نوظهور و همچنین رونمایی از ۲۰ کتاب جدید استان را داشته باشیم.

منتظری غرفه های نمایشگاه را در حدود ۳۰۰ غرفه اعلام کرد و افزود: بیش از ۳۵۰ میلیون تومان بن کتاب از طریق باجه بانک صادرات در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

شایان ذکر است این نمایشگاه از ۲۴ تا ۳۰ دی ماه هر روز از ساعت ۱۳ تا ۲۰:۳۰ میزبان اهالی فرهنگ و کتاب استان گلستان خواهد بود.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام شما در گلستان بلاگ انتشار یافت
http://golestanblog.ir/?p=14034

ارسال نظر