افتتاح و بهره برداری تعاونی نان شیرمال کماج پروانه گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,234 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:39 ب.ظ، سه شنبه، 17 بهمن، سال 1391 نظرات بدون نظر

با توجه به سیاستهای دولت کریمه در خصوص توانمندسازی بانوان، حضور و مشارکت آنان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و بویژه اقتصادی و در راستای گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم افتتاحیه شرکت تعاونی نان سنتی شیرمال کماج پروانه گلستان در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخه ۱۶/۱۱/۹۱ برگزار شد .

DSC02193به گزارش خبرنگا رادکانا، با توجه به سیاستهای دولت کریمه در خصوص توانمندسازی بانوان، حضور و مشارکت آنان در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و بویژه اقتصادی و در راستای گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم افتتاحیه شرکت تعاونی نان سنتی شیرمال کماج پروانه گلستان در ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخه 16/11/91 برگزار شد .

 در این مراسم حیدرپور معاون فرماندار کردکوی، ذکریایی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی، غفاری رئیس بانک توسعه و تعاون شهرستان کردکوی همچنین خانم فرشته ترک  مشاور فرماندار در امور بانوان وکارشناسان عضو کمیته بانوان و خانواده ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان شرکت داشتند.

حیدرپور معاون فرماندار کردکوی ضمن تشکر از بانوان و تبریک ایام دهه فجر حمایت از فعالیتهای بانوان در عرصه های مختلف علی الخصوص تعاونی ها را از اهداف و سیاستهای کلان دولت در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی برشمرد.

در ادامه فرشته ترک مشاور فرماندار در امور بانوان نیز طی سخنانی از تعاونی ها بعنوان یکی از بهترین شاخص ها در پیشبرد روند اقتصادی امور در جامعه یاد کرد.

وی خاطر نشان کرد: امروز بانوان به برکت انقلاب اسلامی ، خون شهدا ، رهبری عالمانه امام راحل و تأکیدات مرشدانه مقام معظم رهبری راهی روشن در مسیر تحقق اهداف و آرمانهای ایران اسلامی و انقلابی در پیش رو دارند که با خرد جمعی و عزمی جدی در راستای آن برنامه ریزی و فعالیت می نمایند .

لازم به ذکر است این تعاونی به مدیریت خانم پروانه علی اکبری و با ایجاد اشتغال برای 4 نفر خانم آغاز به کار نموده است و به تولید انواع شیرینجات می پردازد .

ارسال نظر