افتتاح، بهره برداری و کلنگ زنی متمرکز ۵۱ طرح در شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 593 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:25 ب.ظ، دوشنبه، 6 شهریور، سال 1391 نظرات ۲ نظر

مراسم متمرکز افتتاح پروژه های عمرانی هفته دولت در مهترکلاته برگزارشد. جهت اجرای این پروژه ها، اعتباری بالغ بر ۱۱۳۷۳۳ میلیون ریال هزینه شده است.

افتتاح و بهره برداری یا کلنگ زنی متمرکز 51 طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر 113733 میلیون ریال در روستای مهترکلاته شهرستان کردکوی برگزار شد که در این مراسم سالن ورزشی شهدای روستای مهترکلاته با حضور مهندس قناعت استاندار محترم استان گلستان و جمعی از مدیران و همشهریان محترم افتتاح شد.

در ادامه جناب آقای الیاسی فرماندار محترم شهرستان به عملکرد دولت در شهرستان کردکوی پرداختند و به پروژه های تولیدی، اقتصادی و اشتغالزای شهرستان و حومه اشاره کرد.

سپس مدیر کل ورزش و جوانان استان در مورد پروژه های ورزشی استان، خصوصا سالن ورزشی شهدای روستای مهترکلاته و گزارش عملکردی از روند فعالیت این اداره کل در استان خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در سال 91 ، 62 پروژه ورزشی در سطح استان با اعتبار بالغ بر 47 میلیارد تومان تکمیل خواهد شد که 6 پروژه متعلق به شهرستان کردکوی می باشد.

پاشا در ادامه افزود: برای ساخت سالن ورزشی در شهرستان کردکوی بالغ بر950 میلیون تومان  هزینه شده است که هنوز افتتاح و به بهره برداری نرسیده است. ساخت سالن ورزشی رزمی و باستانی در شهرستان کردکوی شروع شده که در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: این 62 پروژه در سال 91 افتتاح خواهد شد.

در ادامه جناب آقای نظری مهر نماینده محترم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با سیل خیز بودن شهرستان خبر داد.

نظری مهر افزود: استان ما استانی سیل خیز است و باید راهکارهای مناسبی را جهت مقابله با این بلای طبیعی بکار بگیریم تا متحمل ضررهای جانی و مالی نشویم.

 

سپس از آقای رحمت وردان جانباز هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد و ایشان لوح تقدیری از مهندس قناعت دریافت کردند.

 

خبرگزاری رادکانا

signal می گوید:

با سلام و تشکر از تلاشتان در این راستا
رهبر معظم انقلاب در بیانات خود فرمودند که “نه مردم باید فکر کنند که همه چیز را مسئولان می‏دانند و نه باید مسئولان فکر کنند که همه چیز را مردم می‏دانند”.
با توجه به این بیان شیوای معظم‏له مسئولان و دولت‏مردان باید بنا را بر اصل اطلاع‏ رسانی اقدامات خود به مردم قرار دهند.

هفته دولت را تبریک عرض میکنم.

سعید می گوید:

سلام
فکر کنم سایتتون تازه افتتاح شده تا الان ندیده بودم
اما خبر تون به روز بود مرسی

ارسال نظر