افتتاح پایگاه سنجش دانش آموزی در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 446 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:56 ب.ظ، شنبه، 10 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

پایگاه سنجش ورودی مقطع ابتدایی با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش کردکوی درکانون کوثر این شهرستان افتتاح گردید.

333200010به گزارش خبرنگار رادکانا، پایگاه سنجش ورودی مقطع ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان کردکوی ساعت 8 صبح روز گذشته با حضور مسعود بیدلی مدیر اداره آموزش و پرورش کردکوی، معاونین آموزشی و پرورشی، اولیاء و دانش آموزان ورودی به دبستان سال اول در کانون کوثر افتتاح شد.

مسعود بیدلی نامنی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در مراسم افتتاحیه این پایگاه ضمن عرض تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه گفت: همکاری وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت از 10 سال پیش در جهت شناسایی نو آموزان با کم توانی های ذهنی و دارای اختلالات روحی، جسمی و روانی در بدو ورود به آموزش و پرورش موجب ایجاد پایگاه های سنجش در سراسر کشور جهت ارزیابی این دانش آموزان گردید که با استقبال والدین دانش آموزان نیز همراه بوده است.

وی افزود: ارزیابی و تشخیص بموقع نو آموزان، پیشگیری از یکسری اختلالات در نوآموزان موجب این همکاری در وزارتخانه های مذکور گردید و همان گونه که مستحضرید حضور ما امروز در جهت افتتاح این پایگاه سنجش در این مکان می باشد.

بیدلی نامنی با توصیه به مشاوران ارزیاب در خصوص دقت در اجرای ارزیابی و توصیه به خانواده ها به داشتن صبر و حفظ آرامش در مراحل سنجش تا حصول به نتیجه مطلوب را تأکید کرد.

مدیر آموزش و پرورش و همراهان از مراحل اجرای سنجش و تخصیص اتاقه ای مجزا و نیروهای مجرب بازدید بعمل آورند.

ارسال نظر