افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید علیجان بیدرنامنی روستای نامن+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,629 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ق.ظ، پنج شنبه، 7 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید علیجان بیدرنامنی روستای نامن شهرستان کردکوی با حضور سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، حجت الاسلام یوسف نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کردکوی, بهمن مهدی پور فرمانده حوزه ۰۳ محرم و مردم بسیجی روستا برگزار شد.

IMG_0032به گزارش خبرنگار رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید علیجان بیدرنامنی روستای نامن گفت: اولین مؤلفه ای که یک پایگاه مقاومت باید داشته باشد مکان پایگاه می باشد که جوانان و نوجوانان بتوانند با حضور در این مکان و با برخورداری از کلاسهای تربیتی و آموزشی به موفقیت های خوبی دست یابند و ان شاالله این مکان بتواند مکان تربیتی و آموزشی خوبی جوانان و نوجوانان روستا باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی وظیفه بسیج را در همراه کردن و همدل کردن مردم نسبت به یکدیگر دانست و تاکید کرد: اگر فرماندهان پایگاه ها و بسیجیان بتوانند قدمی برای همدلی و همراهی، برابری، برادری، وحدت و اتحاد بین مردم بردارند توانسته اند بار سنگینی را از دوش خود بردارند و رسالت خود را که همراهی و همدلی بین مردم است را به انجام برسانند.

وی ریشه انقلاب را حسینی دانست و اظهار اشت: اگر امام حسین (ع) را از انقلاب ما بردارند دیگر انقلابمان چیزی ندارد بلکه انقلابمان حسینی است و الگوی انقلابی بودنمان امام حسین (ع) است.

زمین ساخت پایگاه مقاومت بسیج شهید علیجان بیدرنامنی در سال 71 برای احداث اهداء گردید که خوشبختانه با همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، خود پایگاه مقاومت و وجوهات مردمی در تاریخ 6/9/92 با مبلغ 21 میلیون تومان افتتاح شد.

این پایگاه به صورت دو طبقه احداث گردید گه در آینده ای نزددیک طبقه دوم آن هم تکمیل می شود.

IMG_0015IMG_0016IMG_0019IMG_0038IMG_0044IMG_0048

ارسال نظر