آغاز بکار عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه شهرستان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,636 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:36 ب.ظ، چهارشنبه، 27 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم کلنگ زنی و آغاز بکار عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان، الیاسی فرماندار کردکوی و مسئولین شهرستانی و استانی در این امامزاده برگزار شد.

IMG_0871 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم کلنگ زنی و آغاز بکار عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان، الیاسی فرماندار کردکوی و مسئولین شهرستانی و استانی برگزار شد.

عملیات پروژه برق رسانی به امامزاده چهارکوه به همت تعدادی از جوانان محله ولاغوز که مدتها برای به نتیجه رساندن این پروژه زحمات فراوانی را متحمل شدند به مرحله اجرا رسید.

دکتر نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه از مدیران حاضر در مراسم خواست تا از هر نظر از این طرح معنوی حمایت کنند و به کسانی که در این راه قدم گذاشتند برای به نتیجه رساندن این کار معنوی کمک قابل توجهی کنند.

همچنین مدیران ادارات مرتبط با این امر قبول همکاری با این عزیزان کردند و توافق کردند تا جایی که در توانشان باشد از این طرح حمایت کنند.

در این طرح حدودا 2 کیلومتر برق رسانی شبکه فشار متوسط به تعداد 39 تیر از محله ولاغوز تا محوطه چهارکوه در حال انجام می باشد.

همچنین مجددا بعد از اتمام برق رسانی فشار متوسط طرح برق رسانی فشار ضعیف به امامزاده چهارکوه جزو برنامه های دیگر این طرح می باشد.

برآورد هزینه ای که برای این پروژه در نظر گرفته شد 76 میلیون تومان است که از این مبلغ، 30 میلیون تومان بواسطه کمک های مردمی و خیرین پرداخت گردید که مابقی پول ا طریق کمکهای مردمی توسط این عده از عزیزان در حال جمع آوری می باشد.

امید دانشیار عضو شورای شهر کردکوی و یکی از دست اندرکاران اصلی این طرح از مردم خیر محله ولاغوز، روستای سالیکنده، سرکلاته و شهر کردکوی از حمایتهای خیرخواهانه شان تقدیر و تشکر بعمل آورد و خواهان کمک در ادامه راه شد.

امامزاده چهارکوه متعلق به تمامی مردم محله ولاغوز، روستاهای سالیکنده و سرکلاته و شهر کردکوی می باشد و مردم عزیز این مناطق تا جایی که در توانشان می باشد در این طرح مشارکت کنند تا ان شاالله به بهره برداری برسد.

در اینجا از که در راه معنوی قدم گذاشتند تقدیر و تشکر می کنیم.

لازم است پایگاه خبری تحلیلی رادکانا آقایان امید دانشیار، کاظم نجار، حسین مصدق و فاضل کیاء و همه کسانی که به هر نحوی در این طرح معنوی قدم گذاشتند قدردانی کند زیرا رسیدگی به امامزادگان یکی از مهمترین وظایف ما مسلمانان است که خوشبختانه این جوانان آن را سرلوحه قرار دادند.

این مراسم با حضور محمد جواد نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، سقلی مدیر شیلات غرب گلستان، امید دانشیار عضو شورای شهر کردکوی و از دست اندرکاران اصلی پروژه برق رسانی به امامزاده چهارکوه، مهندس عبدالهی فر رئیس امور برق کردکوی، طیبی رئیس آب و فاضلاب روستایی کردکوی، ذهبی مدیر جهاد کشاورزی کردکوی، علی اکبر بسطامی سخنگوی شورای شهر کردکوی، مهندس نیکونی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری کردکوی، سیداحمد حسینی بخشدار مرکزی کردکوی حضور داشتند.

IMG_0048IMG_0036

IMG_0049

IMG_0050

IMG_0051

IMG_0052

IMG_0871

IMG_0875IMG_0877

IMG_0880


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر