افتتاح پنجمین جشنواره پویانمایی رضوی در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 553 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:13 ب.ظ، دوشنبه، 18 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

پنجمین جشنواره پویانمایی رضوی ظهر امروز در گلستان افتتاح شد.

13920617000420_PhotoAبه گزارش رادکانا، پنجمین جشنواره پویانمایی رضوی ظهر امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، کودکان و نوجوانان، فرهیحتگان و صاحب‎نظران عرصه هنر و انیمیشن در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

ابوالحسن امامی مسئول دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی پویانمایی رضوی استان گلستان در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در رگان اظهار داشت: 41 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که 16 اثر به مرحله پایانی راه پیدا کرده و در نهایت از پنج اثر تجلیل خواهد شد.

وی افزود: استان‎های آدربایجان‌شرقی و غربی، خرسان رضوی و جنوبی، گلستان، فارس، یزد، اردبیل، خوزستان، اصفهان، تهران و مازندران استان‎هایی بودند که در این جشنواره آثار خود را ارائه کرده‎اند.

15 اثر در جشنواره مربوط به کودکان و نوجوانان کانون است

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان گفت: در این جشنواره از 16 اثر برگزیده 15 اثر، آثار برتر کانون‎های پرورش فکری و نوجوانان سراسر کشور است.

حسین سمیعی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این جشنواره 1500 اثر از آثار برجسته منتخب نوجوانان استان‎ها که رتبه اول را کسب کرده‎اند به صورت نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

وی یادآور شد: موضوع آثار در این نمایشگاه نقاشی، خوشنویسی، نمایشنامه‎خوانی، کتاب‎سازی رضوی است.

سمیعی خاطرنشان کرد: در کنار این فعالیت‎ها برنامه‎های جانبی همچون کارگاه‌های کتاب‌سازی رضوی با حضور خانواده‎ها و اعضا و دانش‎آموزان، گفتمان رضوی از جمله‎ برنامه‎هاست.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان اعلام کرد: بخش انیمیشن رضوی امروز با اجرا در پارک شهرک امام گرگان از ساعت 20 تا 21 آغاز می‎شود و در روزهای بعد در پارک‎های مختلف ادامه خواهد داشت.

وی در پایان اذعان داشت: این انیمیشن‎ها در دو روز آخر این جشنواره در تالار فخرالدین اسعد گرگانی به پایان خواهد رسید.

به گزارش رادکانا این جشنواره امروز در گرگان آغاز و مراسم اختتامیه جشنواره نیز دوشنبه 18 شهریور در امامزاده نور واقع در محله سرچشمه گرگان برگزار می‌شود./فارس

نبات می گوید:

فک کنم این دیروز بوده نه امروز

ارسال نظر