افتتاح کارگاه تولید و بسته بندی چیپس و خشکبار میوه “میچکا خزر” در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 303 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:37 ب.ظ، دوشنبه، 18 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

کارگاه تولید و بسته بندی چیپس و خشکبار میوه میچکا خزر پیش از ظهر امروز دوشنبه بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج سازندگی افتتاح شد.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا؛ کارگاه تولید و بسته بندی چیپس و خشکبار میوه میچکا خزر پیش از ظهر امروز دوشنبه باحضور نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی و جانشین معاونت بسیج سازندگی سپاه نینوا گلستان افتتاح شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کردکوی در این مراسم گفت: یکی از موضوعاتی که مورد تأکید مقام معظم رهبری در مقوله اقتصاد مقاومتی بود موضوع مهم صنایع تبدیلی بوده است.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری پیگیری امورات مربوط به تولیدکنندگان صنایع تبدیلی می باشد؛ با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در این خصوص، اظهار داشت: پس از ابلاغ رهبری در این خصوص در سال 95 سه کارگاه صنایع تبدیلی راه اندازی کنیم.

محمد لشگر اظهار داشت: باتوجه به تلاشهای جهادی خانم سیده زینب حسینی امروز شاهد افتتاح یکی دیگر از کارگاههای صنایع تبدیلی در شهرستان کردکوی هستیم.

وی افزود: خانم حسینی با همت و تلاشی که در این راستا داشتند تمام مراحل راه اندازی این کارگاه را به تنهایی پشت سر گذاشتند که این همت و تلاش جهادی بسیار ستودنی است.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان کردکوی از راه اندازی یک کارگاه دیگر در روستای ایلوار خبر داد و گفت: کارگاه صنایع تبدیلی روستای ایلوار هفته آینده با حضور مردم و مسئولین افتتاح خواهد شد.

لشگر همچنین به راه اندازی کارگاهی دیگر در شهرستان کردکوی اشاره کرد و اظهار داشت: کارگاه بسته بندی آجیل و خشکبار در شهریورماه سال 95 در شهرستان کردکوی افتتاح و به بهره برداری رسیده بود.

وی از ارائه تسهیلات 110 میلیون تومانی به سه کارگاه صنایع تبدیلی در شهرستان کردکوی خبرداد و گفت: مبلغ 20 میلیون تومان برای فضاسازی سالن ها و همچنین مبلغ حدود 25 میلیون تومان بابت خرید دستگاههای لازم در کارگاه تولید و بسته بندی چیپس و خشکبار میوه هزینه شده است.

تصاویری از افتتاح این تولیدی:

انتهای پیام/

ارسال نظر