افتخارات امروز نظام اسلامی حاصل تحریم ۳۰ ساله است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 345 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:36 ب.ظ، جمعه، 5 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: تحریم‎های اقتصادی از سال ۱۳۵۷ امضا شده و هر ساله تمدید شد و پیشرقت‎ها و افتخارات نظام اسلامی ایران حاصل این تحریم‎ها است.

13920705000143_PhotoA

به گزارش رادکانا ، محمدحسین بابایی پیش از ظهر امروز در جمع خانواده‎های شاهد و ایثارگر  اظهار داشت: امروز دشمن با حربه‎های گوناگون و مستحکم‎تر از گذشته وارد عرصه نبرد با مردم ایران و نظام اسلامی شده است.

وی افزود: یکی از راهبردها و نقشه‎های دشمن تخریب روح دین در مردم است که برای رسیدن به این هدف امروز هزاران شبکه ماهواره‎ای و سایت‎ها در فضای مجازی در حال فعالیت است.

بابایی تاکید کرد: بسیاری از این شبکه‎ها امروز به صورت آشکار دین را می‎کوبند و برخی نیز به نام دین به جنگ دین آمده‎اند.

وی اضافه کرد: شبکه ماهواره‎ای اهل‎البیت یکی از این شبکه‎ها است که با ظاهر اسلامی اما با پشتوانه آمریکا برای اینکه می‎خواهد فرهنگ اهل بیت را ترویج دهد اهل سنت را می‎کوبد و از آنها بد می‎گوید و این است اسلام آمریکایی.

زمینه‎سازان فساد در جامعه سرباز دشمن هستند

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: امروز هرکس که در سطح جامعه به فساد می‎پردازد و یا زمینه آن را فراهم می‎کند، ناآگاهانه سرباز آمریکا است.

بابائی متذکر شد: وقتی دختری بزک کرده در جامعه حاضر می‎شود و زمینه گناه و انحراف را فراهم می‎کند و باعث بروز مشکلات اخلاقی در جامعه می‎شود در مسیر راهبرد دشمن، مجانی جان‌فشانی کرده است.

وی یکی دیگر از نقشه‎‎های دشمن را تخریب روح امید در جامعه دانست و تاکید کرد: دشمن همیشه در تلاش است تا با بزرگ کردن مشکلات ناامیدی را به جامعه القا کند.

بابائی بیان کرد: یکی از راهکارهای القای مشکلات و ناامیدی در جامعه بزرگ کردن موضوع تحریم‎های اقتصادی دشمن است.

وی ادامه داد: در سال 1357 تحریم اقتصادی ایران امضا شد و هر سال این تحریم‎ها تمدید شده و این فشارهای تحریم برای امروز نیست بلکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران وجود داشته است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: اگر امروز ما به جایی رسیدیم و پیشرفت‎هایی را در صنایع مختلف کسب کردیم از دل همین تحریم‎ها بوده است.

وی گفت: بسیاری از جوانان امروز نمی‎دانند که ما در چه شرایطی بوده‎ایم و امروز به اینجا رسیده‎ایم، او گمان می‎کند که در آن سالهای ابتدایی انقلاب نیز به همین مقدار امکانات و شرایط رفاهی و آرامش و امنیت در جامعه بوده است.

بابائی متذکر شد: جوانی که از بدو تولد و از دوران کودکی تا به امروز در رفاه و امکانات بزرگ شده هیچ تصوری از مشکلات و سختی‎های روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب ندارد و با دیدن این مشکلات در جامعه آنها را بزرگترین مشکلات می‎داند.

نسل دوم و سوم انقلاب سکوی پرتاب را رای نسل چهارم آماده کرده است

فرمانده سپاه نینوا گلستان ابراز داشت: در سال‎های گذشته تعداد دانشگاه‎های ما به تعداد انگشتان دست هم نمی‎رسید اما امروز در هر شهر یک دانشگاه وجود دارد.

بابایی بیان کرد: امروز بنا به گفته دشمنان، ما در بسیاری از علوم و فنون در بین کشورهای دنیا در رتبه اول تا ششم قرار داریم.

وی افزود: افتخارات و پیشرفت‎های ایران اسلامی در بخش‎های مختلف نظامی، صنعتی، پزشکی، علم و تکنولوژی، نرم‎افزاری و غیره حاصل همت و غیرت جوانان این مرز و بوم از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان راه رسیدن به خدا را همانند یک سربالایی پر از دشواری دانست و گفت: راه رسیدن به خدا شاید سخت باشد اما در انتها دارای شیرینی‎های بی‎پایان است.

بابائی تاکید کرد: حفظ دین جهاد می‎خواهد و اگر امروز کسی مراقب نباشد سقوطش به تباهی 100 درصد است و اگر کسی خودش را حفظ کند خدا او را به بالا می‎کشد.

وی متذکر شد: امروز نظام اسلامی ما الگویی برای جهانیان است و امید در جامعه فراوان وجود دارد.

بابایی در پایان ابراز داشت: با توجه به این همه پیشرفت و موفقیت، جوانان نسل دوم و سوم سکوهای پرتاب را برای نسل چهارم آماده کردند و تا رسیدن به ایران اسلامی به عنوان الگویی مطلوب برای جهانیان راه فراوان دیگری در پیش است.

ارسال نظر