افتخاری دیگر در کارنامه باشگاه رزم آوران تمیشه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,761 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:13 ب.ظ، شنبه، 5 اسفند، سال 1391 نظرات ۲ نظر

سید ضیاء حسینی مربی باشگاه رزم آوران تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر در مصاحبه ای که با خبرنگار سامانه اطلاع رسانی تمیشه داشتنداز کسب عناوین قهرمانی مختلف توسط رزمی کاران این باشگاه در مسابقات استانی در شهرستان گرگان خبر داد.

nh,klikjtfgbfdبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر، سید ضیاء حسینی مربی باشگاه رزم آوران تمیشه روستای سرکلاته خرابشهر در مصاحبه ای که با خبرنگار سامانه اطلاع رسانی تمیشه داشتنداز کسب عناوین قهرمانی مختلف توسط  رزمی کاران این باشگاه در مسابقات استانی در شهرستان گرگان خبر داد.

سید ضیاءحسینی مربی تیم رزم آوران تمیشه در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که در شهرستان گرگان برگزار شده بود 5 رزمی کار  از باشگاه رزم آوران تمیشه شرکتکردند که سه مقام  قهرمانی و یک مقام دومی حاصل تلاش نمایندگان این باشگاه در این مسابقات بود.

حسینی  در ادامه افزود: در این رقابت‌ها آقایان مهرداد لیاقی در وزن 105+ کیلوگرم و سعدی بالوئی در وزن 60+ کیلوگرم و سید محسن حسینی در وزن 35+ به مقام اولی و محمد بادلی در وزن 70-  کیلوگرم به مقام دومی دست یافتند.

وی اظهار داشت: تا کنون از تاسیس این باشگاه 4 سال میگذرد که در این بین رزمی کاران این باشگاه تا به امروز در 10 مسابقه استانی شرکت کرده اند که موفق به کسب عناوین مختلف قهرمانی شدند.

در پایان ایشان از مشکلات ورزشکاران این باشگاه توضیحاتی ارائه دادند که آقای حسینی بزرگترین مشکل باشگاه را نبود سالن ورزشی مناسب تری در روستا با فضای بیشتر بیان کردند و خواستار این شدند که مسئولین شهرستانی و استانی بیشتر از این ها به این رشته جوان پسند و پرطرفدار بهاء دهند.

وحید گلچین فر می گوید:

موفقیت فرزندان برومند روستایم را تبریک عرض میکنم و برایشان آرزوی صحت و سلامت دارم.

پیمان گلچین فر می گوید:

برای این عزیزان و آقای سید ضیا حسینی آرزوی موفقیت رو در ادامه کار تا قله های افتخار رو از خداوند منان خواستارم.و کار ایشان با این بضاعت کم قابل تجلیل و تقدیره.

ارسال نظر