افزایش خودسرانه ورودی اسکله بندرترکمن داد مسافرین نوروزی را در آورد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 903 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:56 ق.ظ، پنج شنبه، 7 فروردین، سال 1393 نظرات ۵ نظر

علیرغم تصویب نرخ ورودی ۵۰۰ تومان به اسکله بندرترکمن متاسفانه متولیان اسکله جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها ۱۰۰۰ و از مینی بوس ۲۰۰۰ و از اتوبوس و تریلی ۳۰۰۰ تومان ورودی می گیرند.

radkanaبه گزارش رادکانا به نقل از پایگاه عدالت خواهان گلستان: علیرغم اینکه نامه مذکور به فرمانداری ( رئیس ستاد تسهیلات نوروزی ) و شورای شهر ( نمایندگان مردم ) رونوشت داده شده و علیرغم استقرار کانکس ستاد تسهیلات شهرداری جنب ورودی پارکینگ متاسفانه متولیان اسکله بندرترکمن جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها 1000 تومان و از مینی بوس 2000 تومان و از اتوبوس و تریلی 3000 تومان ورودی می گیرند.

بنا بر اخبار رسیده و بررسی های انجام شده ، متاسفانه متولی پارکینگ اسکله علیرغم ابلاغ نرخ مصوب 500 تومانی از طرف شهرداری و علیرغم مصوبه شورای تامین فرمانداری در حال اخذ نرخ ورودی به میزان 2 برابر نرخ مصوب جهت سواری ها و 4 برابر نرخ مصوب جهت مینی بوس و 6 برابر نرخ مصوب جهت اتوبوس می باشد و در برابر این گران فروشی آشکار و ظلم به مسافرین محترم ، متاسفانه هیچ یک از مسئولین نظارتی عکس العملی در جهت احقاق حقوق مسافرین و همشهریان عزیز نشان نداده اند !

شهرداری بندرترکمن طی نامه شماره 8972 مورخه 10/12/92 به متولی پارکینگ ( سازمان مناطق گردشگری ) ابلاغ نموده که برابر مصوبه مورخه 92/12/3 شورای تامین شهرستان و با توجه به عدم اجرای تعهدات از سوی مسئول پارکینگ ، نرخ پارکینگ 5000 ریال تعیین می گردد . ضمنا در انتهای نامه مذکور قید شده ” جهت اطلاع و هرگونه اقدام قانونی با قید فوریت ” !!!

radkana (2)

علیرغم اینکه نامه مذکور به فرمانداری ( رئیس ستاد تسهیلات نوروزی ) و شورای شهر ( نمایندگان مردم ) رونوشت داده شده و علیرغم استقرار کانکس ستاد تسهیلات شهرداری جنب ورودی پارکینگ متاسفانه جلوی چشمان همه مسئولین نظارتی از سواری ها 1000تومان و از مینی بوس 2000 تومان و از اتوبوس و تریلی 3000 تومان می گیرند در حالیکه از طرف شهرداری تنها یک نرخ و آ نهم 500 تومان ابلاغ شده است !!!

از مسئولین نظارتی خصوصا رئیس محترم اداره تعزیرات حکومتی انتظار داریم تا از حقوق مسافرین گرامی و مردم خون گرم بندرترکمن دفاع کرده و برخورد قانونی لازم با متخلفان انجام گیرد تا مسافرین محترم با خاطره ای خوش این دیار مهمان نواز را ترک کنند ….

کردکویی می گوید:

آخر مورچه چیه کله پاچه اش باشه اسکله بندر ترکمن چی داره که پول مفت و غیر قانونی از مردم می گیرند آیا مردم باید برای دیدن جای جای کشورشان پول بدهند واقعا که خیلی بدبختیم تمام کشورها مردمشان را تشویق به دیدن کشورشان می کنند متاسفانه در کشور ما ……….

بی سواد قرن می گوید:

حرف حساب جواب دوست من …

بی سواد قرن می گوید:

راستی ساحل بندرگز هم از امروز ورودی میگیره ،بجای این که یه چیزی دستی بدن یکی بیاد از این خرابه دیدن کنه ورودی گذاشتن؟!

بی سواد قرن می گوید:

اوه راستی کردکوی هم بفکرش افتاده برای پارک جنگلی ورودی بزاره ….

حرف حساب می گوید:

منم رفتم گرفتند . گفتم چقدر زیاد میگیری ؟ گفتند شما کردکویی ها هم از ما ترکمن ها ورودی بگیرید .چرا در پارک جنگلی کردکوی از این ترکمن ها نمیگیرند .
سوال اینه
چرا من مسافر که دارم واسه خرید میروم و دارم هزینه میکنم در بازار اسکله و چرخش مالی مغازه های اسکله با پول من و شما در گردش است و ماشاالله وضع شون خوبه . حق پارکینگ را چرا من مسافر باید بپردازم . آخه اون پارکینگ چی داره ؟ متاسفیم

ارسال نظر