افشین سردارزاده از کاندیداتوری انتخابات شهرداری کردکوی انصراف داد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 954 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:01 ب.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات ۷ نظر

افشین سردارزاده مجد یکی دیگر از گزینه های پیشنهادی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی از دور انتخابات شهرداری کردکوی انصراف داد.

74107011به گزارش خبرنگار رادکانا، افشین سردارزاده مجد که از سوی صفر زاهد یکی از اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی بعنوان گزینه پیشنهادی کرسی شهرداری کردکوی مدنظر بود انصراف خود را از دور انتخابات شهرداری کردکوی اعلام نمود.

هفته گذشته شاهد انصراف مهندس رضا روشناسان معاون عمرانی شهرداری کردکوی که بعنوان گزینه پیشنهادی نگار شهری یکی از اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی معرفی شده بود، بودیم.

و اما حال حاضر شاهد انصراف افشین سردارزاده مجد از انتخابات تصاحب کرسی شهرداری کردکوی می باشیم.

افشین سردارزاده مجد فرزند اسفندیار متولد 1351 شهرستان کردکوی می باشد.

وی دارای مدرک کارشناسی فیزیوتراپی و کارشناسی ارشد مدیریت می باشد.

نامبرده از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی گلستان و بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی می باشد.

وی در حال حاضر مدیریت داخلی بیمارستان حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان کردکوی برعهده دارد.

افشین سردارزاده 6 سال سابقه عضویت در شورای اسلامی شهر کردکوی را در کارنامه خود دارد.

سردارزاده به مدت دو سال هم بعنوان رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی به مردم این شهر خدمت کرده است.

تا به امروز از شش گزینه پیشنهادی اعضای شورای شهر دو گزینه انصراف خود را اعلام نمودند حال باید دید تا روز انتخاب شهردار گزینه های دیگری هم انصراف خود را اعلام خواهند نمود.

نجیب زنگی گزینه پیشنهادی امید دانشیار، اسماعیل اسدی گزینه پیشنهادی نجیب زنگی، فرشته ترک گزینه پیشنهادی عظیمه مقدم، مهندس محمدرضا تمسکنی گزینه پیشنهادی علی اکبر بسطامی تنها گزینه های باقی مانده تصاحب کرسی پرتلاطم شهرداری کردکوی می باشند.

حال باید دید با انصراف مهندس رضا روشناسان و افشین سردارزاده مجد کدامیک از گزینه ها شانس بیشتری جهت تصاحب این کرسی پر سر و صدا خواهند داشت.

ظاهرا شهرداری کردکوی روزهای پرفراز و نشیبی را سپری خواهد کرد.

ما هم همچون تمامی همشهریان عزیزمان نظاره گر انتخاب شهردار لایق، متعهد، متخصص، کاردان و ارزشی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی هستیم.

اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی با آزمون سختی روبرو هستند، آزمونی که اگر باری دیگر به خطا بیانجامد سیرت خوشی را برای آنان رقم نخواهد زد.

پس باید چنان حساسیتی در انتخاب شهردار جدید نشان دهند تا از تمامی حواشی بوجود آمده در طول این مدت کاسته شود.

شنیده ها حاکی از این است که یکی از اعضای شورای شهر اعلام نمود اگر شخصی غیربومی بعنوان شهردار آینده کردکوی انتخاب شود بنده از سمت عضویت در شورای شهر انصراف خواهم داد.

آیا شاهد تصاحب کرسی شهرداری توسط گزینه های غیربومی خواهیم بود؟

آیا شهرداری کردکوی تحولی نوین را تجربه خواهد کرد؟

آیا مردم شهر کردکوی پذیرای شهردار غیربومی هستند؟

آیا گزینه های پیشنهادی بومی شانس پیروزی در این انتخابات سخت را دارند؟

 

انتهای پیام/

معراج می گوید:

سلام مطمئن هستم اون فردی که داره برای خودش مهره چینی میکنه از قبل شهردار هم انتخاب کرده داره ….اینا همش بازی با مردم هستش

شهروند ،،،،،،،،، می گوید:

به نظر می رسد این روزها روزهای سردرگمی شهرستان کردکوی بوده و به قولی ” کلاف کارشون وا نمیشه!”
از شنیدن این جمله(اعضای شورای اسلامی شهر کردکوی با آزمون سختی روبرو هستند، آزمونی که اگر باری دیگر به خطا بیانجامد سیرت خوشی را برای آنان رقم نخواهد زد.!!!!
) بر می آید که حساسیت انتخاب شهردار جدید کردکوی جوانب بسیاری رو در برگرفته و عامه مردم و مسئولین و اعضای محترم شورای شهر کردوکوی همه دارای استرس و آرزومند انتخاب اصلح می باشند.
با شناختی که بنده از سرکار خانم فرشته ترک و سوابق تحصیلی ، کاری و… ایشان را دارم نه تنها می توان گفت : «ایشان تنها گزینه برتر» برای رسیدن به اهداف عالی شهروندان و نیل به روحیه ی سازش و همکاری گروهی و مدیریت در تبع اخلاص در بین کارکنان بوده، و به جرأت می توان در آینده ای نه چندان دور شاهد رفع بسیاری از مسائل و درگیری ها و امثالهم با مدیریت ایشان خواهیم بود اگر و فقط اگر این انتخاب شایسته به جای خود برسد.

اگر جز به کام من آید جواب من و گرز و میدان و افراسیاب!!!

عبدالله می گوید:

به نظر میرسه … داره دستور انصراف هارو میده فکر کنم بهتره ایشونو شهردار کنید تا تو چند ماه مونده به انتخابات مجلس برای جلب رای هم که شده حسابی کار کنه اونوقت شاهد تغییرات خواهیم بود من که میگم یه 6 ماهی بذارنش خودی نشون بده بعد هم که استعفا میده واسه مجلس ولی از حق بگذریم باید مهندس سیدالنگی رو انتخاب کنن که تجربه مدیرکلی دفتر شهری استانداری ازون مدیری با تجربه ساخته در ضمن شخصیتی مقبول و محترم هستش از دورویی و قدرت طلبی هم به دوره وبیشتر به فکر شهرو شهرداریه تا آینده سیاسیش قطعا کارمندهای شهرداری هم به سیدالنگی تمایل بیشتری دارن بخاطر منش و اخلاقش نمیخوان یه بار دیگه دوران تلخ بدرفتاری و تحقیر اعصاب خوردگی رو تجربه کنن !

گل آقا می گوید:

خوب یخورده آقایون و خانوما دایره رو بزرگتر کنن!!!
حالا اگه غیر از این 4 نفر باقیمانده گزینه های دیگری هم مطرح بشن قرآن غلط میشه؟!
خانم ترک هم مثل مرد!!!! روی حرف خودش باشه که گفته بود اگر هر7 نفر بمن رأی بدن من شهردار میشم که این هم از محالاته!
پس اگه کلکی درکار نباشه ایشون هم عملاً با این حرفش انصراف داده!

شمس -حسینی می گوید:

سلام
هنوز دود سفید از دودکش بیرون نیومده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیاوش می گوید:

هر شخصی بیاد باید به فکر شهر باشه و پرداخت نمی درصد حق کتابخانه ها .چرا که در همین روزه ها بعلت پرداختن نکردن نیم درصد و عدم توانایی در هزینه کرد حداقلها مثل برق و تلفن کتابخانه ها تعطیل شوند .سرکار خانم ترک بعنوان رییس شورا خواهشا اقدامی فرمائید بابت واریزی حق کتابخانه .

همشهری می گوید:

آقای … تا کی میخوای به منافع شخصی خودتون فکر کنید …

ارسال نظر