اقدام جالب شهرداری کردکوی پس از حادثه سقوط کودک از سرسره پارک جنگلی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,048 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:58 ب.ظ، یکشنبه، 12 شهریور، سال 1396 نظرات ۲ نظر

شهرداری کردکوی در اقدامی جالب محوطه وسایل بازی در پارک جنگلی امام رضا (ع) که کودکی از آن سقوط کرده بود را با نوارهای خطر تحت کنترل گرفت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ اواخر مردادماه خبری با عنوان “سقوط کودک از سرسره، در پارک جنگلی کردکوی+عکس” در این رسانه و دیگر رسانه های شهرستان کردکوی و استان گلستان منتشر شد که بازتاب خبری بسیار زیادی داشت و واکنش مردمی را به همراه داشت.

پس از انتشار این خبر در رادکانا؛ محمدرضا مقصودلو سرپرست وقت شهرداری کردکوی طی گفتگویی با خبرگزاری فارس “استفاده نادرست از وسایل بازی را علت سقوط کودک از سرسره عنوان کرده و اظهار داشت: وسایل بازی پارک جنگلی امام رضا (ع) کردکوی استاندارد است.

نشر این خبر در خبرگزاری فارس، با واکنشی از سوی پایگاه خبری تحلیلی رادکانا همراه بود که طی آن یادداشتی تحت عنوان “آقای شهردار پارک بازی در پارک جنگلی کردکوی مناسب بازی کودکان نیست” در رادکانا منتشر شد.

همزمان نیز گزارشی توسط خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گلستان تهیه و پخش گردید که بسیار تأثیرگذار بود.

اما پس از گذشت تمام این حوادث و جریانات تصاویری بدستمان رسید که دیدن آن خالی از لطف نیست.

شهرداری کردکوی در اقدامی جالب محوطه وسایل بازی در پارک جنگلی امام رضا (ع) که کودکی از آن سقوط کرده بود را نوار پیچ کرد.

هر چند این کنترل و حفاظت بگونه ایست که کودکان همچنان به بازی خود در این محیط ادامه می دهند.

امیدواریم اقدامی بهتر و مناسب تر برای حفاظت از سلامت کودکان در این مکان لحاظ شود تا کودکانی که به همراه خانواده های خود برای بازی و تفریح به این مکان مراجعه می کنند در سلامت باشند.

تصاویری از این اقدام:

انتهای پیام/

سلام می گوید:

وای چه جالب به این میگن مدیریت آنی یا مدیریت بحران …. رادکانا اگه سیل بیاد اگه مسیر پارک جنگلی تصادف بشه و اگه های دیگه نوار به اندازه کافی دارن تا دور کل شهر رو بپیچن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زهرا می گوید:

خدا قوت به شهردار و دست اندرکاران عزیزش بابت نوار کشی…
واقعا دستمریزاد…
درست 21 سال پیش ما هم از طرف مدرسه اردو رفتیم و همچین اتفاقی واسه دوستمون توی همین پارک جنگلی افتاد شهردار زمان اقدامی نکرد…
خوبه پیشرفت داشتین در حد نوار کشی….
درود بر شما.

ارسال نظر