اقدام صهیونیست‌ها در زمان و مکان مناسب پاسخ داده می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 299 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:32 ق.ظ، پنج شنبه، 2 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به سؤالی در خصوص واکنش ایران به حمله اخیر رژیم صهیونیستی گفت:این اقدام صهیونیست‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند، مهم ظرف زمانی و مکانی پاسخ است که اقتضای این پاسخ را داشته باشد.

635222824891456506به گزارش رادکانا، سردار حسین دهقان در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای حزب الله لبنان در جمع خبرنگاران گفت: جریان مقاومت از قدیم الایام در بین مردم عزیز و شریف لبنان ریشه دوانیده و از زمان تشکیل آن همواره ابعاد این نهال نورسته گسترده تر شده است.

وی افزود: صهیونیست ها همواره برای مواجهه و از بین بردن مقاومت اقدامات خود را صورت می داده اند که اشغال و جنگ 33 روزه و همچنین جنگ غزه بخشی از این اقدامات آنهاست. ضمن اینکه شهادت عماد مغنیه و سید عباس موسوی توسط صهیونیست ها نیز برای ضربه زدن به مقاومت بوده است.

وزیر دفاع اظهار داشت: صهیونیست ها هر جایی که قادر باشند به جریان مقاومت آسیبی وارد کنند، حتما این کار را انجام می دهند و این بار هم جمعی از فرماندهان عزیز و بزرگوار از جمله شهید جهاد مغنیه را در یک هجوم وحشیانه و سبعانه به شهادت رساندند.

وی تأکید کرد: این شهادت ها از مقاومت و حمایت مردم از آن چیزی کم نخواهد کرد، بلکه به آن خواهد افزود. ضمن اینکه چهره پلید و تروریستی رژیم صهیونیستی و جریان تکفیری که امروز در منطقه وجود دارد را بر ملاء خواهد کرد. همچنین قوام بخش مقاومت نیز که در حال از بین بردن جریانات تکفیری و صهیونیستی است، خواهد بود.

سردار دهقان در پاسخ به سؤالی در خصوص موضع و واکنش ایران نیز افزود: موضع نظام جمهوری اسلامی، موضعی ثابت است، زیرا امروز مقاومت به نمایندگی از همه مسلمانان در مقابل صهیونیست ها و جریان تکفیری در حال اقدام است و با تمام ظرفیت در همه ابعاد از آن حمایت خواهیم کرد.

وزیر دفاع در پاسخ به سؤال دیگری درباره تسلیح کرانه باختری نیز گفت:تسلیح کرانه باختری سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی است و ما در این راه تمام ظرفیت های خود را به کار خواهیم گرفت.

سردار دهقان در پاسخ به سؤالی در خصوص اظهارات ژنرال مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا مبنی بر آمادگی واشنگتن برای اقدام نظامی علیه ایران نیز تصریح کرد: آمریکایی ها اگر شهامت و جرأت اقدام نظامی را دارند، اجرا کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر