الهه موسوی به دادگاه احضار می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 3,533 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:53 ب.ظ، شنبه، 15 مهر، سال 1391 نظرات ۲ نظر

در پی شکایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس الهه موسوی روزنامه نگار گلستانی که مدتهاست در خصوص زیانبار بودن ساخت فرهنگسرای دفاع مقدس (پارک موزه)  استان گلستان موضع گیری کرده است به دادگاه احضار  میشود . به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، مدتهاست که بحث پارک موزه دفاع مقدس […]

در پی شکایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس الهه موسوی روزنامه نگار گلستانی که مدتهاست در خصوص زیانبار بودن ساخت فرهنگسرای دفاع مقدس (پارک موزه)  استان گلستان موضع گیری کرده است به دادگاه احضار  میشود .

به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، مدتهاست که بحث پارک موزه دفاع مقدس استان گلستان و ساخت آن جنب تپه نورالشهداء ناهارخوران گرگان نقل محافل خبری و رسانه های داخلی و خارجی شده است . در این بین احتمال داده می شود برخی مخالفتهای غیر اصولی و مصرانه که خواهان تداوم فشار بر سازندگان و مجریان ساخت پارک موزه می باشد ، از روی غرض و تسویه حسابهای جناحی بوده و گرنه خیلی از مخالفین چند ماه پیش امروزه به صف موافقین ساخت پارک موزه دفاع مقدس پیوستند که می توان به عبدالرضا چراغعلی و ذبیح الله میقانی اشاره کرد ، در حالیکه هنوز شاهدیم از جانب این افراد مطالب چند ماه گذشته را نقل می کنند که این مورد با اعتراض چراغعلی و میقانی رو برو شده است .

سید ابوالحسن میرکریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان ضمن قبول موارد فوق گفت : ما در این مدت کل اخبار کذب منتشر شده در فضای رسانه های استانی ، کشوری ، سایتها و خبرگزاری های داخلی و خارجی را رصد کرده و پس از تجزیه و تحلیل آنها دریافتیم برخی مخالفتها از روی ناآگاهی و عدم توجیه طرح بوده که الحمد لله پس از توجیه ، این دسته به جمع موافقان پیوستند . اما برخی از مخالفین پس از ماهها سعه صدر این اداره کل و جوابدهی شفاف به نشریات و خبرگزاری ها ، گویا قصد ندارند بپذیرند که این پروژه ملی بوده و اجماع کشوری و استانی نهادها و سازمانها و مطالبه مردمی پشت سر آن نهفته است . لذا ما بر آن شدیم تا از سردبیر نشریه سلیم که در این مدت از هر روزنه ای علیه ما تاخته و فرهنگ دفاع مقدس و عملکرد برخی نهادها را زیر سوال برده و در لوای دروغ بزرگ تخریب جنگل دل مخالفین نظام را شاد کرده نزد مراجع قضایی شکایت کرده و احقاق حق نماییم .

میر کریمی گفت : ما در این مدت خیلی کوتاه آمدیم و با سعه صدر با ایشان برخورد کردیم ولی ایشان کوتاه نیامد و لذا ما به جرم تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب و اخبار دروغ از وی به دادسرا شکایت بردیم . بلافاصله دادگاه حکم احضاریه وی را صادر کرد و بزودی ایشان برای پاسخگویی و تفهیم اتهام به دادگاه احضار خواهد شد .

وی  در خصوص بازداشت 24 ساعته مهدی به آبادی افزود : ما از اداره کل منابع طبیعی استان مجوز قطع دو درخت را گرفته بودیم که همزمان با قطع این دو درخت ایشان از آن صحنه ها فیلمبرداری کرد که با دخالت نگهبابان تپه نورالشهدا و نیروهای 110 ، ایشان بازداشت شد و پس از شکایت این اداره کل از ایشان به مدت 24 ساعت در بازداشتگاه بسر برد.

هفته گذشته بود که عباس پوریانی دادستان مرکز استان به نشردهندگان اکاذیب و دروغ در فضای مطبوعات و سایت ها هشدار جدی داد و از لزوم برخورد با این دسته از افراد سخن راند اما دو روز بعد سایت تابناک همان کذب و دروغ چند ماه گذشته را به خورد مردم داد .  واکنش دادستان و دادگستری استان ، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، معاون سیاسی امنیتی استاندار و سردار بابایی فرمانده سپاه استان در نشست خبری هفته دفاع مقدس  نشان می دهد که کاسه صبر مسئولین و مردم استان از این همه دروغ و شایعه در خصوص ساخت پارک موزه دفاع مقدس  به سر آمده و خواهان برخورد جدی با عوامل این قضیه هستند .

ا.ا می گوید:

خورشید پشت ابر نمی مونه
مثل روز روشن بود دسشون رو میشه
ایشالله اندک مخالفینم سرعقل میان و با این کار ارزش موافقت میکنند
دفاع همچنان باقیست اخوی

علی بیک می گوید:

سلام برادران امیئدوارم خسته نباشید هر که هستید خوب و سلامت باشید و بهتان خوش بگذرد . صحبت از پژمردگی دو تا درخت نیست ، صحبت از قطع درخت نیست ، صحبت از دود و دم و زهر نیست صحبت از آدمی است که که اصرار دارد بگوید همه اشتباه می کنند جز او . او امروز بخاطر اصرار بر حرف نادرست خود به عقوبت کیفری خواهد رسید .

ارسال نظر