امام حسین محور وحدت است/ شخصیت بزرگ امام حسین متعلق به همه بشریت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 754 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:22 ق.ظ، جمعه، 10 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت : شخصیت بزرگ امام حسین (ع) متعلق به همه بشریت است.

IMG_4013به گزارش خبرنگار رادکانا، سید عزت‌الله ضرغامی رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مراسم اختتامیه یازدهمین اجلاس پیر غلامان حسینی گفت : شخصیت بزرگ امام حسین (ع) متعلق به همه بشریت است و همه فضائل و خوبی ها که بافطرت بشر هماهنگی دارد و فطرت بشر به آن گرایش ایجاد می نماید همه در شخصیت امام حسین (ع)وجود دارد .

وی در ادامه افزود : شخصیت بزرگ امام حسین (ع)محور وحدت و محور هماهنگی و هم افزایی همه مسلمانان جهان است .

ضرغامی در ادامه با اشاره به ارادت اقلیت های مذهبی به امام حسین (ع) تصریح کرد : امام حسین مورد علاقه همه آزادگان جهان است .

رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت بصیرت بخشی مداحان افزود : مداحان با بصیرت بخشی از مرزهای عقیدتی و فرهنگی انقلاب اسلامی دفاع می کنند و با آگاهی و درست خوانی به مردم بصیرت می دهند مداحان علاوه بر بصیرت بخشی وظیفه مهم شور آفرینی را در جامعه و روح و قلب مردم را دارند .

ضرغامی در ادامه خاطر نشان کرد : انقلاب بزرگ اسلامی ایران از ابتدای تشکیل و بعد از آن همواره به برکت همین عزاداری ها و عرض ارادت ها بیمه شده است.

وی در ادامه با اشاره به سیزدهم آبان روز دانش آموز افزود : امروز همه در سراسر دنیا فهمیدند که امریکا به غیر از جاسوسی در کشور های مختلف کار دیگری انجام نمی دهد و سفارتخانه های آمریکا به معنای واقعی کلمه لانه جاسوسی است .

رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پایان با تاکید براینکه امروز حقانیت جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان به اثبات رسیده است گفت : ملت بزرگ ایران در روز 13 آبان نشان خواهند داد که مکتب امام حسین (ع)را برای مسیر حرکت خود انتخاب نموده اند و لحظه ای از مکتب و مسیر امام حسین(ع) دست بر نخواهد داشت.

IMG_4020

IMG_3795

ارسال نظر