امام خمینی (ره) با الهام از عاشورا درس آزادگی و آزاد منشی را به جهانیان آموخت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,038 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:04 ب.ظ، دوشنبه، 13 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

سرهنگ سمیعی در گفتگو با رادکانا با توجه به آزادمنشی و آزادگی امام (ره) عنوان کرد و افزود: امام (ره) به ملت های اسلامی درس آزادگی داد و فرمود که نباید زیر پرچم کفر و تحت فرمان رهبران حلقه به گوش غرب و اسرائیل بود. آری! امام احیاگر اسلام در عصر کنونی است و چه زیبا قدمی و حرکتی که امروز و هر لحظه بر تعداد مسلمانان و پویندگان این مسیر الهی علارقم تمام شیطنت استکبار جهانی و تبلیغات رسانه ای غرب افزوده می شود.

IMG_0010-21سرهنگ سمیعی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در گفتگو با رادکانا ضمن اهداء درود و سلام به روح بلند و ملکوتی حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای و ضمن عرض تسلیت خدمت مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی، امت شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان کردکوی گفت: حضرت امام (ره) آن مرد خدایی با الهام و درسی که از مکتب نبی مکرم اسلام و ائمه اطهار (ع) گرفته بودند و با اندیشه های پاک خود چراغ راهی شدند برای انسانهایی که جویای حق و عدالت بودند و از مکاتب مادی خسته  و در خود احساس کمبود می کردند و آن هم معنویت بود.

وی در ادامه افزود: امام خمینی (ره) با الهام از عاشورا درس آزادگی و آزاد منشی را به جهانیان آموخت و نشان داد که شهادت پایان زندگی نیست بلکه زنده شدن است و امروز این عقیده جهانی شده است.

وی با اشاره به شخصیت والای امام خمینی (ره) اظهار داشت: امام (ره) به ما آموخت که چگونه در این دنیا زندگی کنیم و چطور با اعمال و کردار خود، دنیا و آخرت خود را بسازیم. بزرگمردی که رهبران جهان در ملاقات با او و رصد زندگی سیاسی ایشان مات و مبهوت او شدند.

وی افزود: امام خمینی (ره) اثبات کرد که دین توان اداره جهان و انسانها را دارد، شخصیت بزرگواری که چون حضرت ابراهیم (ع) ریشه تمدن پوک غربی را زد و زیربنای فکری غرب و تمدن غرب را به چالش کشید.

سرهنگ سمیعی با توجه به آزادمنشی و آزادگی امام (ره) عنوان کرد و افزود: امام (ره) به ملت های اسلامی درس آزادگی داد و فرمود که نباید زیر پرچم کفر و تحت فرمان رهبران حلقه به گوش غرب و اسرائیل بود. آری! امام احیاگر اسلام در عصر کنونی است و چه زیبا قدمی و حرکتی که امروز و هر لحظه بر تعداد مسلمانان و پویندگان این مسیر الهی علارقم تمام شیطنت استکبار جهانی و تبلیغات رسانه ای غرب افزوده می شود.

وی در پایان تأکید کرد: امید است جوانان عزیز و آیندگان با مطالعه در زندگی این مرد الهی مسیر زندگی خود را یافته و ادامه دهنده راه شهیدان و حضرت امام (ره) باشند.

ارسال نظر