امت اسلام شاهد جهالت غربی است / در برابر خباثت استکبارگران کوتاه نمی‌آئیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 984 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:20 ب.ظ، چهارشنبه، 12 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان گفت: امت اسلام شاهد جهالت غربی و جهالت مدرن است و اکنون سراسر جهان در مقابل هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام یکپارچه در جوشش و خروش و فریاد انزجار است.

به گزارش رادکانا به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‎الاسلام یدالله غلامی عصر امروز در تجمع اعتراض‎آمیز اقدام سخیف مزدوران آمریکایی، صهیونیستی و هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ع) در جمع بسیجیان، طلاب شیعه و سنی اظهار داشت: جهالت غربی که امروز دنیا شاهد آن است از دهه 80 توسط دشمنان آغاز شده و این خباثت‎ها با نوشتن کتاب آیات شیطانی و سپس کاریکاتورهای موهن منتشر شد چیزی جز جهالت غربی نیست.

وی با تاکید بر اینکه در برابر خباثت استکبارگران کوتاه نمی‎آئیم، تصریح کرد: استکبار با آتش زدن کتاب خدا و اکنون با هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) همواره بر جهالت خود اصرار ورزیده و هر روز شاهد فزونی این جهالت هستیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان خاطرنشان کرد: جهالت عربی با نشر اسلام در دوران پیامبر (ص) به سمت هدایت رهنمون شد اما جهالت غربی با وجود ادعای تمدن و پیشرفت همچنان مصرانه به نادانی و جهالت خویش پافشاری می‌کند.

غلامی با بیان اینکه در معارف دین، قرآن و روایات نیز تاکید شده که ما با دو دسته دشمن روبه‌رو هستیم، اضافه کرد: زمانی ممکن است با دشمن شخصی مواجه شویم که توصیه ائمه نیز بر این است که با دشمن شخصی رعایت انصاف و عدالت صورت پذیرد.

وی ادامه داد: برخی مواقع نیز دشمنان ما دشمن شخصی نیستند و در قالب دشمن دین، ارزش‎ها و مکتب ظاهر می‌شوند که این دسته از دشمنان خطرناک بوده و در مقابل آنها نباید ذره‎ای کوتاه بیاییم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان با تاکید بر اینکه باید عزت خود را در مقابل دشمن مکتب و ارزش‎ها حفظ کنیم، خاطرنشان کرد: باید آمادگی همه‌جانبه در برابر دشمنان مکتب، دین، اسلام و ارزش‎ها حفظ شود چراکه این حقیقت دین ماست و در مقابل ارزش‎ها نیز سر سوزنی کوتاه نخواهیم آمد.

ارسال نظر