امثال اعلمی نگذاشتند فرهنگ ناب در جامعه پیاده شود / تاختن به امام شیوه منافقان است / مردم بصورت خودجوش با خاطیان برخورد کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 225 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:09 ق.ظ، دوشنبه، 24 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه متاسفانه این گرفتاری ها از ناحیه مسئولین کشور به استانها رسیده است ، اضافه کرد : برخورد کننده را با این افراد پیدا کنید تا بگویم چطور با اینها برخورد کنند.

img_1171به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، آیت الله علی معلمی نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر در گفتگو با این پایگاه خبری توهین به ساحت امام راحل و سلسله جلیله روحانیت را محکوم کرد.

آیت الله معلمی افزود : امام راحل وعده فرموده بود اگر فرهنگ کشور را در اختیار ما بگذارند فرهنگ متحول می شود ولی مردم دیدند که فرهنگ در جمهوری اسلامی تحت تاثیر استکبار قرار دارد که نشانه اش همین برنامه دانشگاه منابع طبیعی گرگان است ، یعنی افرادی همچون اعلمی از آغاز پیروزی انقلاب با نفوذ در مراکز فرهنگی و مراکز علمی نگذاشتند فرهنگ ناب در جامعه توسعه پیدا کند.

وی تصریح داشت: اگر فرهنگ و مراکز آموزش عالی در اختیار روحانیت بود دیگر در دانشگاه منابع طبیعی چنین برنامه ای برگزار نمی شد و این آقای اعلمی اگر درست می فهمید عوامل بیگانه از اول انقلاب از جمله خود ایشان کارشکنی می کرده و نگذاشتند که مراکز فرهنگی ما به صورت یک دست در اختیار روحانیون باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اولین رییس صدا و سیمای ما مزدور بیگانه از آب در آمد و اعدام شد ، گفت : در مراکز فرهنگی ما نفوذ کرده بودند و الان هم دارند به نفوذ خود ادامه می دهند .

آیت الله معلمی تاکید کرد: آن وعده امام وعده نابی بود و اگر در واقعیت انجام میشد فرهنگ ناب در ایران احیا می شد اما چه کسی هست که امروز نداند برخی از مسئولین در خدمت آقا نیستند.

وی ادامه داد : همه گرفتاری های ما این است که مجریان کشور ما در خط ولایت خالص عمل نکردند و حالا به جای اینکه شرمنده باشند طلبکار شدند. این شیوه نفاق است , این شیوه استکبار است که اینگونه نسبت به آن عبد صالح خدا و شخصیت خود ساخته و کم نظیر که دشمنان هم بدان اعتراف دارند، می تازند.

امام جمعه قائم شهر افزود: ببینید چقدر از فضای آزادی سوء استفاده میشود که در فضای علمی ایران به امام توهین شود و بعد بگوید فرهنگ هم در اختیار روحانیت بوده است ، اگر مراکز در دست روحانیت بود چرا این صدای شوم از این تریبون بیرون آمد.

آیت الله معلمی با بیان اینکه متاسفانه این گرفتاری ها از ناحیه مسئولین کشور به استانها رسیده است ، اضافه کرد : برخورد کننده را با این افراد پیدا کنید تا بگویم چطور با اینها برخورد کنند.

وی یادآور شد: مردم به صورت خودجوش با بانیان و خاطیان برنامه مطالبه برخورد را داشته باشند و مردم حق دارند این حرکت زشت سیاسی را محکوم کنند و این حکایت از این دارد که اینها در خدمت استکبار عمل کرده و وابستگی به استکبار دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر