امروزه برای رسیدن به اشتغال فراگیر، مهارت باید در اولویت باشد/مراکز فنی و حرفه ای محلی برای زمینه سازی ایده افراد در زمینه های مختلف است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 179 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:00 ق.ظ، دوشنبه، 22 تیر، سال 1394 نظرات دیدگاه‌ها برای امروزه برای رسیدن به اشتغال فراگیر، مهارت باید در اولویت باشد/مراکز فنی و حرفه ای محلی برای زمینه سازی ایده افراد در زمینه های مختلف است بسته هستند

بمنظور گسترش همکاری شرکت گاز استان گلستان و آموزش فنی و حرفه ای استان نشست مشترکی با حضور مدیران دو دستگاه، در محل شرکت گاز برگزار گردید.

unnamedبه گزارش سرویس دریافت خبر رادکانا، در این نشست که با هدف گسترش همکاری در زمینه توسعه آموزش ها و پژوهش های کاربردی برگزار شد مهندس صفرعلی جمال لیوانی ضمن عرض خیرمقدم از حضور ابوالفضل تیرانداز و هیئت همراه ابراز خرسندی نمود و این نشست را به فال نیک گرفت.
وی افزود: خوشبختانه با توجه به ظرفیت بسیار خوب اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و گستره آموزش های مهارتی این اداره در حوزه های مختلف امیدواریم بتوانیم از پتانسیلهای آن دستگاه به نحو مطلوبی استفاده کنیم.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در ادامه گفت: امروزه برای رسیدن به اشتغال فراگیر، مهارت باید در اولویت باشد و دستگاههای اجرایی بایستی از امکانات، پتانسیل ها و قابلیتهای موجود یکدیگر مطلع بوده و با تبادل نظر سطح همکاریها و تعاملات خود را گسترش دهند.
در ادامه جلسه مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان نیز ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت گاز با اشاره به طیف گسترده مخاطبینی که هرساله آموزشهایی را در مراکز دولتی و آموزشگاههای بخش خصوصی فنی و حرفه ای می گذرانند، جامعه هدف مناسبی برای سایر دستگاهها در زمینه توسعه مقوله فرهنگی بویژه بهینه سازی مصارف انرژی دانست.
وی با اشاره به خدمات آموزش های مهارتی ازجمله رشته هایی نظیر لوله کشی گاز خانگی، آن را فرصتی مناسب برای ارتقای سطح دانش پیمانکاران و افرادی که در این حوزه شاغل اند و یا در آینده مشغول خواهند شد عنوان کرد.
mm
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان در ادامه با توجه به سیاستهای راهبردی سند استانی، مراکز فنی و حرفه ای را با توجه به امکانات مناسب آن، محلی برای زمینه سازی ایده افراد در زمینه های مختلف انرژی و بهینه سازی آن به تولیدات جدید دانست.
ابوالفضل تیرانداز سطح همکاریهای دو سازمان را در زمینه برگزاری دوره های آموزشی برای بهینه سازی مصرف انرژی کارکنان و گروه های هدف متعامل با مراکز آموزشی، تدوین استانداردهای شغل و شایستگی، تهیه منابع آموزشی و پژوهشی، برگزاری کارگاه ها و همایش مرتبط با بهینه سازی مصرف انرژی از مواردی بود که مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای زمینه های همکاری آن را بین دو دستگاه اعلام نمود.
 شایان ذکر است در این نشست مقرر گردید در فرصت های آتی، تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه منعقد گردد.
اgbg
انتهای پیام/
 

نظر دهی بسته شده است