امروز ، دومین دیدار اصحاب جراید به ظاهر مستقل گلستان / این بار با معاون استاندار
تعداد بازدید تعداد بازدید: 504 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:53 ق.ظ، چهارشنبه، 18 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

قرار است امروز تعدادی از اصحاب رسانه های اصلاح طلب استان ، تحت عنوان اصحاب رسانه های مستقل به دیدار مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار گلستان بروند .

thumb271-6cd6de14d3477f0191a022482f003eadبه گزارش رادکانا، شنیده شده که قرار است امروز ( چهارشنبه 92/10/18 ) تعدادی از اصحاب رسانه های اصلاح طلب استان گلستان، تحت عنوان ” اصحاب رسانه های مستقل ” به دیدار مرگدری معاون برنامه ریزی استاندار گلستان بروند و با وی گفتگویی صمیمی داشته باشند .

این جلسه قرار است حدود ساعت 14 ظهر در محل دفتر معاون استاندار برگزار شود .

جالب اینکه دعوت از افراد برای شرکت در جلسه مذکور به صورت پیامکی صورت گرفته و در این پیامک مدعوین مورد نظر ، ملزم به شرکت در این جلسه شده اند .

در همین زمینه گفتنی است که این اصحاب جراید ” به ظاهر مستقل ” که مهر اصلاح طلبی بر پیشانی آنان به روشنی خودنمایی می کند در تاریخ 10 آبان 92 با استاندار گلستان دیدار و گفتگو داشتند تا ضمن معرفی جمع خود به عنوان همه ظرفیت رسانه ای استان ، بر معرفی احسان مکتبی ( مدیر مسئول گلشن مهر ) و احمد قلیشلی (مدیر مسئول حریف ) برای گزینه های اداره کل فرهنگ و ارشاد استان و روابط عمومی استانداری تاکید کرده باشند

در فضای رسانه ای و کار خبری استان ، برای اصحاب رسانه های گوناگون محلی این عبارت ” مستقل ” کمی جالب توجه ، قابل تامل و تا حدودی مضحک است که چرا این افراد اصرار دارند در این دولت خود را “مستقل ” نشان بدهند و بر آن اصرار کنند .

این جمع در طول چند ماه گذشته مکاتباتی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر صادقلو استاندار گلستان داشتند و در این نامه های ضمن سیاه نمایی تمام در خصوص وضعیت فرهنگی و هنری استان به معرفی گزینه های مد نظر خود برای جایگاه های رسانه ای استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان پرداخته اند .

وجه مشترک همه افراد معرفی شده و مورد نظر برای تصاحب این جایگاه ها ، که تصادفا همگی در دیدار این جمع با استاندار حضور داشته اند ؛ گرایشات تند اصلاح طلبی است ولی بناست فعلا با چراغ خاموش و با عنوان مستقل حرکت کنند که این بیشتر به یک مزاح و لطیفه سیاسی شباهت دارد .

البته خبرهایی زیادی از رقابت پنهان درونی میان آنان برای تصاحب این جایگاه ها شنیده می شود که لابی گری های انفرادی و چند نفره آنها به صورت جداگانه ، حکایت از عمق اختلافات در بین آنان دارد .

علی ایحال به نظر می رسد این جمع فرسوده و محدود در حال تحمیل خود بر استاندار گلستان و مجموعه استانداری هستند تا با معرفی خود به عنوان همه ظرفیت رسانه ای و خبری استان و گرگان ، به تصاحب و تصرف همه جایگاه های مد نظر خود نائل شوند.

در این زمینه لازم تا دکتر صادقلو و سایر معاونین استاندار و مجموعه های مرتبط با استانداری گلستان به این نکته مهم توجه کنند که این جمع محدود تحت عنوان ” به ظاهر مستقل ” به هیچ عنوان همه ظرفیت و بضاعت رسانه ای و کار خبری استان نیستند بلکه غالبا به عناصری خسته و بازنشسته در این عرصه تبدیل شده اند و نمایندگان دولت تدبیر و امید در استان گلستان می توانند با اندک تاملی ، به درستی این نکته مهم پی ببرند و از همه توانمندی ها و ظرفیت های عظیم با نشاط و پر انرژی این عرصه بهره بگیرند .

محمدرضا می گوید:

سلام

اینا مستقل هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دو تا شاخ داره از سرم میزنه بیرون.

اینا که از اون نوچه های گردن کلفت دار و دسته اصلاحات هستند.

خندم آوردن

سارا احمدی می گوید:

رسانه های مستقل عجب اسمی هم واسه خودشون گذاشتند.

وای احسان مکتبی مدیر مسئول گلشن مهر و احمد قلیشلی مدیر مسئول حریف بشن مدیرکل ارشاد استان اونوقت ما هنرمندان باید کجا بریم؟

واقعا شرم آوره.

آقای مکتبی و آقای قلیشلی شماها بشینید همون کار خبری و رسانه ای تونو بکنید.

مضحکتر از همه اینه که روی خودشون اسم رسانه های مستق گذاشتند.

ارسال نظر