امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت گاز و جمعیت هلال احمر گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 287 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:00 ب.ظ، جمعه، 26 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

در نشست مشترکی که بین مدیرعامل وکارشناسان شرکت گازاستان گلستان ومدیرعامل جمعیت هلال احمراستان ومدیرکل بحران استان گلستان برگزارشد تفاهم نامه همکاری درخصوص تقویت وگسترش همکاری فی مابین وتاسیس و راه اندازی یک پایگاه داوطلبی جمعیت هلال احمربه عنوان پایلوت در شرکت گاز به امضای طرفین رسید.

unnamedبه گزارش رادکانا، صفرعلی جمال لیوانی مدیرعامل گاز گلستان در این خصوص گفت: در این نشست که با هدف ارتقاء و گسترش سطح همکاری بین شرکت گاز استان گلستان و جمعیت هلال احمر استان تشکیل شد تفاهم نامه همکاری بین طرفین امضا شده وگسترش همکاری هرچه بیشتر مورد تاکید قرار گرفت .
 
وی افزود: در این تفاهم نامه موارد مختلفی منجمله گسترش سطح فرهنگ عمومی ایمنی در جامعه، مانورهای آموزشی ادواری مشترک، ارتقای سطح دانش تعداد افرادی که آموزشهای امدادی و کمکهای اولیه و پوشش آن برای کلیه پرسنل و خانواده های آنان و همچنین تبادل اطلاعات و امکانات لحاظ شده که به اجرا در خواهد آمد.
 
مهندس صفرعلی جمال لیوانی در ادامه گفت: در این تفاهم نامه در زمینه افزایش سطح همکاریهای مشترک بویژه در زمینه مدیریت بحران ، آمادگی مقابله با حوادث ناشی از گاز را داشته و همچنین با انجام مانورها مرتبط و موارد دیگر نیز مورد توجه قرار گرفته تا بتوانیم از توان و تجربیات علمی وعملی یکدیگر بهره گیری نمایئم تا به کیفیت مطلوب برسیم.
وی تصریح کرد: تاسیس و راه اندازی یک پایگاه داوطلبی جمعیت هلال احمر نیز در شرکت گاز از جمله موارد مهمی بود که برای اولین بار در سطح استان اجرا می شود که در صورت موفقیت می توان بعنوان الگوی مناسبی برای سایر دستگاهها مورد استفاده قرار گیرد.
مدیرعامل گاز گلستان در خاتمه با تشریح وضعیت توسعه گازرسانی در سطح کشور و استان خواستار توجه مسئولین به مصرف بهینه گاز برای پیشگیری از افت فشار شد و اظهار داشت: امیدواریم با اجرای مطلوب مفاد این تفاهم نامه با مشارکت جمعیت هلال احمر بتوانیم خدمات شایسته و در خور تحسینی را به مردم شریف استان ارائه داده و به اهداف مورد نظر دست یابیم.
 

 

 

 

انتهای پیام/
ارسال نظر